Materiał Partnera Jak zabezpieczyć mienie w transporcie?

Jak zabezpieczyć mienie w transporcie?

Przewóz towaru w trakcie przeprowadzki firmowej lub prywatnej może wiązać się ze stratami, takimi jak uszkodzenia lub utrata ważnych rzeczy. Aby temu zapobiec, warto zabezpieczyć mienie. Dotyczy to zarówno przeprowadzek krajowych, jak i międzynarodowych, które oferują firmy przeprowadzkowe. Zabezpieczenie towaru jest możliwe dzięki profesjonalnemu transportowi, który zapewni bezpieczeństwo Twoim rzeczom. Dowiedz się o nim więcej, aby nigdy nie martwić się o ryzyko jakichkolwiek strat podczas jego transportu.

Transport towarów na własną rękę nie zawsze okazuje się dobrym pomysłem. Dlaczego? Ponieważ najczęściej wiąże się z wielokrotną jazdą od jednego do drugiego punktu. Dodatkowo, może obfitować w stres związany z obijaniem lub przewracaniem przewożonych rzeczy podczas transportu i ich nieodpowiednim zapakowaniem. Istnieje jednak rozwiązanie, które sprawi, że przeprowadzka pozostanie miłym wspomnieniem. Jest nim usługa transportu firmy przeprowadzkowej, która dowiezie Twoje rzeczy tam, gdzie chcesz, a dodatkowo – bez uszkodzeń i innych strat. 

Jak tłumaczy pracownik firmy Jaca-Trans: ,,Niezależnie od wielkości i wartości towarów, ich bezpieczeństwo podczas transportu jest najważniejsze. Profesjonalnie przeprowadzony transport jest trafionym rozwiązaniem, ponieważ zajmują się nim wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują odpowiednim sprzętem”.

Co jeszcze warto wiedzieć o usłudze transportowej?

Usługę transportową oferują firmy przeprowadzkowe, które zajmują się różnymi rodzajami przeprowadzek – głównie firmowymi i prywatnymi. Przewożą one nie tylko meble, ale również sprzęt AGD, wielkogabarytowe przedmioty, a także inne rzeczy osobiste. Firmy przeprowadzkowe tworzone są przez zespoły doświadczonych pracowników, którzy od początku do końca dbają o bezpieczeństwo transportowanego towaru, zaczynając od profesjonalnego zapakowania towaru, a kończąc na wniesieniu rzeczy do wyznaczonego miejsca. Co więcej – transport mienia jest szybki, a jego wycena opiera się na długości trasy koniecznej do pokonania. Niektóre firmy posiadają nawet gwarancję ubezpieczenia towaru podczas jego przewozu. Takie ubezpieczenie to kompleksowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem lub jakąkolwiek stratą towaru. W sytuacji, gdy potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie, warto wykupić ubezpieczenie Cargo. Jest to ubezpieczenie specjalnie dedykowane transportowi mienia, które obowiązuje na terenie Polski, a także poza jej granicami. Składa się ono na pakiet podstawowy, który oferuje podstawowe bezpieczeństwo towarom, a także pakiet rozszerzony, który cechuje się zwiększoną ochroną w przypadku, gdy przewiduje się większe zagrożenie podczas transportu.

 

Podziel się