Materiał Partnera Impex Trans – ekspert w dziedzinie przewozów zagranicznych

Impex Trans – ekspert w dziedzinie przewozów zagranicznych

Polacy podróżują coraz chętniej, więcej i dalej. Mimo że przeloty stały się bardziej dostępne, podróże autokarowe wcale nie straciły na popularności. Duża część turystów preferuje wręcz taki sposób przemieszczania się i poznawania świata. Impex Trans to firma transportowa, dla której priorytetem jest zadowolenie klientów. Zapytaliśmy tamtejszych specjalistów, dlaczego zagraniczna podróż autokarem to dobry pomysł.

Niższy koszt wycieczki

Impex Trans dysponuje dużą i różnorodną flotą. Nowoczesne autokary są w stanie pomieścić od 30 do 72 osób, a busy – od 8 do 20 pasażerów. Koszt przejazdu dzielony jest więc przez wszystkich uczestników wycieczki, dzięki czemu każda osoba może nieco zaoszczędzić. W efekcie za podróż do Włoch czy kontynentalnej Grecji zapłacimy 300-500 zł, podczas gdy bilety na samolot mogą nas kosztować nawet dwa-trzy razy więcej. Podróż autokarem jest też bardziej opłacalna niż wycieczka prywatnym samochodem. Oprócz oczywistych korzyści finansowych nie musimy martwić się tankowaniem ani stanem technicznym pojazdu.

Wysoki standard podróży

Flota, którą dysponuje Impex Trans, spełnia najwyższe oczekiwania podróżnych. Pojazdy są klimatyzowane, mają wygodne, szerokie siedziska z funkcją zmiany pozycji oraz sporą ilość miejsca na nogi. Dzięki temu nawet kilkunastogodzinna podróż jest mniej męcząca niż trzy godziny spędzone w ciasnej kabinie samolotu. W autokarze pasażerom umila czas muzyka lub filmy odtwarzane z DVD. Klienci mają też dostęp do toalety, cafe-baru i lodówki. Co jakiś czas organizowane są postoje, podczas których podróżni mogą rozprostować nogi, zapalić papierosa, czy kupić sobie jakąś przekąskę.

Bagaż pod nadzorem i pomocny kierowca

Zaginięcie bagażu lub jego uszkodzenie to sytuacje, które nagminnie zdarzają się na lotniskach. W przypadku transportu osobowego ryzyko, że walizki zostaną zgubione, jest niewielkie. Torby pasażerów pozostają zabezpieczone w bagażniku przez cały okres podróży. Nikt, poza kierowcą, nie ma do nich dostępu. Ten zaś czuwa nad bezpieczeństwem bagaży i pasażerów. Impex Trans zatrudnia kadrę mogącą pochwalić się wysokimi kwalifikacjami, kulturą osobistą oraz przyjaznym nastawieniem do klienta. Kierowcy są sympatyczni, pomocni i przede wszystkim – ostrożni.

Swoboda zwiedzania

Autokar lub bus może zatrzymać się niemalże w dowolnym miejscu, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość podziwiania pięknych krajobrazów. Pojazdy te bez większych problemów przemieszczają się po centrach miast, wożąc turystów od jednej atrakcji do drugiej. Sama podróż do miejsca docelowego jest niezwykle przyjemna. Pasażerowie mogą rozkoszować się widokami za oknem.

Impex Trans to sprawdzony i zaufany przewoźnik. Świadczy o tym współpraca z licznymi agencjami turystycznymi z Polski, Czech, Niemiec, Rosji, Białorusi, Francji, Izraela, Chin i USA. Z bogatej oferty firmy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas