Materiał Partnera Firma transportowa „Staszek” – bezpieczne przewozy pasażerskie

Firma transportowa „Staszek” – bezpieczne przewozy pasażerskie

Potrzebujesz szybkiego i komfortowego transportu? Sprawdź ofertę firmy „Staszek” działającej na terenie Olsztyna. Przedsiębiorstwo zapewnia możliwość transportu nie tylko krajowego, ale także zagranicznego. Swoją ofertę kierują do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Bezpieczna i przyjemna podróż nawet na długie dystanse nigdy nie była tak przystępna.

Długoletnie doświadczenie

Firma Staszek powstała z inicjatywy Stanisława Majewskiego i swoje usługi transportowe oferuje mieszkańcom Olsztyna już od 2009 roku. Ich bogate doświadczenie, udokumentowane nie tylko wieloletnią tradycją, ale również szkoleniami i certyfikatami dla kierowców, pozwala zapewnić sprawną i przede wszystkim bezpieczną podróż. Dodatkowo firma posiada odpowiednie licencje, upoważniające wykonywanie transportu zagranicznego oraz krajowego. Mieszkańcy Olsztyna i okolic już od wielu lat znają i cenią sobie licencjonowaną, regularną linię pasażerską.

Bogata oferta

Dużą zaletą firmy Staszek jest szeroka gama usług transportowych. Przejazdy krajowe i zagraniczne, wycieczki szkolne czy wyjazdy integracyjne – każdy znajdzie coś dla siebie. Firma oferuje również regularną linię pasażerską dla mieszkańców Olsztyna i okolic. Coraz częściej wybieraną usługą jest transport na śluby, wesela lub inne spotkania rodzinne. Takie rozwiązanie gwarantuje zadowolenie każdego gościa weselnego. Firma zapewnia bezpieczny przejazd na każdą okazję. To zasługa doświadczonych kierowców, którzy dokonują wszelkich starań, aby każdy autokar przyjechał na czas, a przejazd był spokojny komfortowy.

Wygodny przewóz grup i klientów indywidualnych

Oferta firmy założonej przez Stanisława Majewskiego jest skierowana zarówno do grup zorganizowanych, jak i klientów indywidualnych. Obsługuje również przejazdy dla dzieci ze szkół i przedszkoli. Dojazd na wycieczkę szkolną lub kolonię nigdy nie był prostszy. Usługi transportowe oferowane są także dla firm. Przewóz osób na wyjazdy integracyjne, szkolenia i konferencje to zwykle bardziej opłacalne rozwiązanie. Firma „Staszek” dysponuje wieloma pojemnymi autobusami. Najmniejsze pojazdy pomieszczą około 20 osób, natomiast w dużych autokarach znajdzie się miejsce nawet dla 64 osób. Obszerne autobusy zapewniają komfortową jazdę nawet wielkiej grupy osób.

Opracowanie:

Podziel się