Materiał Partnera Ekonomiczna i wygodna podróż wakacyjna

Ekonomiczna i wygodna podróż wakacyjna

Okres wakacyjno – urlopowy zbliża się coraz szybciej. Jeśli planujesz wyjazd w większym gronie, warto przemyśleć wynajęcie busa. To opcja nie tylko zapewniająca dużo większy komfort podróży aniżeli jazda autem osobowym, ale przede wszystkim jest to wybór znacznie bardziej ekonomiczny. Ponadto bus pomieści dużo więcej bagaży oraz innych rzeczy, np. rowery.

Choć do okresu urlopowego pozostało jeszcze nieco czasu, warto już teraz zaplanować szczegóły dotyczące letniej wyprawy. Planując wypoczynek w większym gronie, z dala od miejsca zamieszkania, warto rozważyć wynajęcie idealnego w tej sytuacji środka transportu, jakim bez wątpienia jest komfortowy bus. Jedną z firm oferujących tego typu usługi jest Gramburg Transport, znajdująca się w Warszawie.

Ekonomicznie i komfortowo

Wynajem busa na kilkuosobowy wyjazd to pomysł bardzo ekonomiczny i znakomita alternatywa wobec perspektywy wyjazdu i podróżowania kilkoma autami naraz. Zaletą takiego rozwiązania są jednak nie tylko koszty, ale również komfort i wygoda podróży, możliwość zmieniania się kierowców, co przy dalekosiężnych podróżach ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy, aż w końcu podróżowanie w większym gronie jest rozwiązaniem niezwykle przyjemnym. Warto też pamiętać, że busem może kierować każdy kierowca posiadający ważne prawo jazdy kategorii B. Ponadto istotną zaletą podróżowania busem jest również jego pakowność, przewyższająca zdecydowanie nawet największe osobowe kombi. Jeśli więc potrzebujemy zabrać ze sobą rowery, namioty lub inne rzeczy zajmujące więcej miejsca, bus to znakomite rozwiązanie. Firma Gramburg Transport oferuje wynajem busów, w tym również z kierowcą.

Bus również do innych celów…

Wynajem busa to znakomita opcja na wyjazd wakacyjny, Nie mniej jednak to również doskonała alternatywa do wykorzystania przy okazji organizowanych przez firmy pikników integracyjnych, plenerowych imprez firmowych, lub wyjazdów szkoleniowych lub na targi. Tego typu rozwiązanie jest atrakcyjne ze względu na stosunkowo niewielkie koszty, a wynajem busa z kierowcą zapewni pracownikom kolejną okazję do integracji.

Opracowanie:

Gramburg Transport Sp. z o.o.

Warszawa , Heroldów 21F lok. 6

Podziel się