Materiał Partnera Czy podróż busem do Holandii jest opłacalna?

Czy podróż busem do Holandii jest opłacalna?

 Dziś możemy podróżować po Europie bez paszportu. Korzystamy z tego przywileju i wybieramy się na weekend lub na wakacje zagranicę. Jeśli tylko mamy okazję, wsiadamy do samochodu i wyjeżdżamy. Zagranicę jeździmy również do pracy. Popularnym kierunkiem jest Holandia. Nie musimy mieć samochodu, wykupywać biletu na samolot czy pociąg, żeby jechać zarobkowo do Niderlandów. Rezerwujemy busa i wygodnie, w pełnym komforcie odbywamy podróż.

Dlaczego warto jechać na urlop do Holandii?

Holandia to piękny kraj. Ma wiele do zaoferowania turystom. Choć kraj zajrzy nam się z tulipanami i rowerami, to z pewnością warto zobaczyć piękne wiatraki, które są niemal w każdym miejscu. Różnią się od siebie wielkością, budową i kształtem. Holandia słynie z kanałów, zabytków, wąskich uliczek, wspaniałych wsi i tak naprawdę, musielibyśmy wybrać się tu na dłużej. Kraj jest piękny i malowniczy, a ludzie bardzo przyjaźni. Warto tu przyjeżdżać, żeby po prostu pobyć. Jeśli jednak planujemy wyprawę do Amsterdamu, czy innej miejscowości, to warto wybrać odpowiedni środek lokomocji. Możemy pojechać swoim autem, ale mamy około 1000 km drogi, więc podróż będzie bardzo męcząca. Musimy zaplanować kilka postojów, szczególnie gdy zabieramy dzieci. Z pewnością dojedziemy, bardzo zmęczeni. Samolot i pociąg, nie jest dobrym wyborem. Samolot jest drogim środkiem transportu i musimy przede wszystkim dojechać na lotnisko. Najlepszym wyborem jest bus z firmy Radkal Travel, bo nas zabierze spod domu i dowiezie pod wskazany adres.

Dlaczego warto jechać busem do Holandii?

Busy są bardzo popularnym środkiem transportu. Jeśli jedziemy do pracy w Holandii, z pewnością najlepszą opcją jest podróż busem. Pojazdy z firmy Radkal Travel posiadają klimatyzację kilkustrefową, telewizor, na którym możemy wyświetlić film czy mecz dla kibiców oraz gniazda USB. Podróż busem jest w pewnym sensie komfortem, ponieważ samochód ma wygodne i rozkładane siedzenia; czystą i zadbaną tapicerkę. W takim pojeździe podróżuje się niczym pierwszą klasą. Jeśli potrzebujemy kilkanaście minut przerwy, by skorzystać z toalety, kierowca zatrzyma się na stacji benzynowej, że pasażerowie rozprostowali nogi. Tak naprawdę nie odczujemy, męczącej drogi, co jest ogromną zaletą, bo na drugi dzień musimy stawić się w pracy, więc dobrze gdy nie jesteśmy zmęczeni.

Terminowość i bezpieczeństwo

Wybierając bus, możemy liczyć na dojazd w terminie, na miejsce. Przewoźnik nam to zapewnia, nawet przy usłudze - door to door, czyli od drzwi do drzwi. Wybierając podróż busem, nie musimy martwić się o bagaż, jego wymiary czy wagę, jak to ma miejsce np. w samolocie. Ponadto podróżujemy zawsze z zawodowym kierowcą, który ma doświadczenie w trasach z Polski do Holandii. Zatrzymuje się wyłącznie w sprawdzonych miejscach. Podróż odbywa się w przyjemnej atmosferze, bo kierowca jest uprzejmy, a pasażerowie potrafią umilić podróż. Jest bardzo kameralnie i sympatycznie. Bus zabiera maksymalnie 9 osób i nie zdarza się, żeby ktoś z podróżujących, uprzykrzał innym życie i był nieprzyjemny. Warto skorzystać z busa, wybierając się nie tylko do Holandii, ale też do Niemiec czy Belgii. Jeśli się decydujemy na transport, musimy wcześniej wykupić bilet, żeby mieć pewną rezerwację.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas