Materiał Partnera Bezpośredni kontakt ze spedycją firmy Dagi-Sped

Bezpośredni kontakt ze spedycją firmy Dagi-Sped

Jedną z najważniejszych kwestii, która staje przed producentami oraz różnymi firmami jest przewóz towarów i wyrobów. Najtrudniejsze jest odnalezienie spedycji, która zapewni odpowiedniej jakości transport, który będzie szybki i tani. Przewoźników poszukuje się na różne sposoby, korzystając np. z giełd transportowych. O wiele lepszym pomysłem jest skontaktowanie się bezpośrednio z firmą Dagi-Sped.

Czym są giełdy transportowe?

Rozwój technologii sprawił, że w wielu branżach pojawiły się kolejne platformy, pozwalające na realizację usług. Nie inaczej jest w przypadku spedycji, która musiała się w pewien sposób dostosować do nowej rzeczywistości, a taką są giełdy transportowe. W największym uproszczeniu są to platformy (zbliżone do społecznościowych, ale bardziej zaawansowane), na których ogłaszają się zleceniodawcy i zleceniobiorcy. Każdego rodzaju zlecenie poddawane jest ocenie, na której bazie inni uczestnicy giełd mogą wyrobić sobie opinię i zdecydować, czy chcą z daną firmą współpracować. Dagi-Sped sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, do którego możemy się zgłosić także poza giełdą.

Będąc od wielu lat na rynku, zbudowaliśmy renomę i swoją działalność opieramy na stałych i lojalnych klientach, jednak zawsze znajdziemy termin dla nowych kontrahentów – wyjaśnia ekspert. 

Bezpośredni kontakt z firmą Dagi-Sped

Uczestnictwo w giełdzie transportowej wymaga wprawy oraz czasu na poszukiwanie zleceniobiorcy. O wiele prościej jest zgłosić się do firmy Dagi-Sped, której spedycja w kilku prostych krokach odpowie na nasze potrzeby i znajdzie rozwiązanie nawet bardzo pilnego zlecenia. Warto podkreślić, że firmę cechuje rzetelność i terminowość, a wyróżniają konkurencyjne ceny. Nie jest więc ważne, czy chcemy przetransportować wyroby, warzywa i owoce, czy odpady, przedsiębiorstwo przygotowane jest na każdy rodzaj przewozu. Do dyspozycji klientów oddawane są busy, wywrotki, a także plandeki. Wszystkie pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów sypkich do masy 25 ton, dlatego każdego rodzaju transport będzie zrealizowany.

Opracowanie:

Dagi- Sped sp. z o.o.

Chełm Śląski , Błękitna 1B

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas