Materiał Partnera Bezgotówkowa obsługa firm

Bezgotówkowa obsługa firm

W dzisiejszych czasach nie zawsze wygodnie i praktycznie jest przemieszczać się własnym samochodem. Istnieje szereg sytuacji, gdy najlepszym wyjściem okazuje się taksówka. Takie rozwiązania doceniają również liczne firmy, które w przypadku chociażby licznych spotkań w różnych częściach miasta, czy dojazdu do biura stawiają na firmy taksówkarskie. Z usług takich można korzystać bezgotówkowo, a współpraca może być długoterminowa. Najczęściej opiera to się na tym, że konkretna firma korzysta z usług jednej korporacji taksówkarskiej. W związku z tym pracownik zamawiając taksówkę musi zgłosić, że będzie to kurs na konto firmy. Taksówkarz wówczas dolicza koszt to faktury, która zostanie wystawiona na zakończenie miesiąca.

Zalety obsługi bezgotówkowej

Firma płaci za dojazd swoich pracowników na spotkania, czy to za paliwo, czy właśnie za taksówkę. Jednak rozliczanie się z każdego pojedynczego przejazdu i oddawanie wydanych pieniędzy wiązałoby się z nadmierną dokumentacją. W ten sposób jest zwyczajnie prościej i wygodniej dla wszystkich. Pracownicy nie muszą wykładać swoich pieniędzy na przejazdy, a pracodawca płaci jedną zbiorczą fakturę za usługi transportowe na koniec miesiąca. W korzystnej sytuacji jest również korporacja taksówkarska, gdyż zyskuje stałego klienta i pewny zysk co miesiąc.

Jaką firmę wybrać?

Dużo zależy od profilu naszej działalności i prestiżu, z jakim powinno wiązać się pojawianie naszych pracowników na spotkaniach. Jeśli prowadzimy ważne rozmowy i negocjacje biznesowe, to z pewnością lepiej widziane będzie jeśli dojedzie on na spotkanie eleganckim samochodem. Wówczas powinniśmy zdecydować się na firmę, która  oferuje przewozy vip taxi. Wówczas z pewnością auto, którym zajedziemy na spotkanie będzie robiło nie małe wrażenie.

Usługi dla biznesu

Usługi dla biznesu czyli tzw B2B są coraz powszechniejsze również w przewozach osób. Firma taksówkarska, z którą na stałe współpracujemy przyda się również w czasie, gdy będziemy musieli dojechać na lotnisko lub z niego wrócić. Transfery lotniskowe, również odbieranie klientów i kontrahentów są również ważnym elementem wizerunkowym dla wielu przedstawicieli biznesu. Dlatego warto wybrać solidnego i obecnego na rynku od lat partnera, który sprawnie i z zachowaniem najwyższej jakości, zajmie się transportowaniem naszych pracowników i osób związanych z naszą firmą, ograniczając formalności do minimum.

Podziel się