Materiał Partnera Agrotech –  szybki i bezpieczny transport Twojego ładunku

Agrotech – szybki i bezpieczny transport Twojego ładunku

Prowadzisz zakład produkcyjny i potrzebujesz firmy, która zajmie się transportem Twoich wyrobów do kontrahenta z drugiego końca Polski? A może masz do przewiezienia kilka mebli, które kupiłeś na olx? Z pewnością zależy Ci na tym, by Twój ładunek dotarł na miejsce w całości. Podobny cel przyświeca pracownikom firmy Agrotech, która specjalizuje się w transporcie krajowym.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą Agrotech?

Firma transportowa Agrotech to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Jak zapewne wiesz, to właśnie doświadczenie i częsta praktyka czyni kogoś ekspertem w swojej dziedzinie. Firma Agrotech zrealizowała już tak wiele przewozów najróżniejszych towarów, że zaplanowanie kolejnego transportu nie jest dla niej żadnym wyzwaniem.

Pracownicy przedsiębiorstwa mieli okazje wykazać się przy przeprowadzkach, transporcie ładunków ponadgabarytowych, mebli czy tak zwanej „drobnicy”. Warto podkreślić, że Agrotech dysponuje rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów dostawczych, które regularnie przechodzą badania techniczne. Właściciel firmy nie oszczędza również na ich serwisie. Sprawny pojazd to gwarancja dobrze wykonanej usługi i zadowolenia klienta. Bo Twoje zadowolenie jest tu przecież najważniejsze.

Co wyróżnia firmę Agrotech na tle konkurencji?

Przeglądając ogłoszenia w Internecie, trafisz zapewne na multum ogłoszeń firm przewozowych. Dlaczego Twoją uwagę powinien zwrócić właśnie Agrotech? Przede wszystkim dlatego, że firma bardzo starannie dobiera kierowców. Są to osoby, które spędziły setki godzin za kółkiem i które potrafią znaleźć wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. A jeśli sam jesteś kierowcą, to dobrze wiesz, że czasem jesteś zdany tylko i wyłącznie na swoją umiejętność jazdy. Firma transportowa Agrotech dokłada wszelkich starań, by przewozy były realizowane w terminie. W końcu nikt nie lubi długo czekać na dostawę zamówionego towaru.

Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, dzięki czemu nie powinieneś mieć trudności ze znalezieniem kontaktu do jego przedstawicieli. Warto również wspomnieć o atrakcyjnych cenach usług. Każdy szuka oszczędności, zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi długoterminowa współpraca z firmą transportową. Tyle że umowa z Agrotechem nie spustoszy Twojej kieszeni. Niezależnie od tego, czy z pomocy tej firmy skorzystasz doraźnie, czy też zdecydujesz się na długofalową współpracę. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest ubezpieczenie OC. Jeśli w czasie transportu, Twój towar ulegnie uszkodzeniu, możesz liczyć na finansową rekompensatę. Nie w każdej firmie transportowej jest to standardem.

Opracowanie:

P.p.h.u Agrotech Michał Błasiak

Świniary Stare 107

  • tel. 784 029 136

Podziel się