Artykuł sponsorowany Przygotuj swój rower do sezonu z serwisem rowerowym KK Sport Krzysztof Kielas

Przygotuj swój rower do sezonu z serwisem rowerowym KK Sport Krzysztof Kielas

Jeżeli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze, to z pewnością doskonale wiesz, że konserwacja roweru na zimę to kluczowy krok, aby wiosną cieszyć się w pełni sprawnym sprzętem. Odpowiednie przygotowanie roweru do sezonu to także podstawa bezpieczeństwa - należy więc sprawdzić stan opon, hamulców i przerzutek. Zanim  wyruszymy w pierwszą wiosenną trasę, warto zajrzeć do sklepu i serwisu rowerowego KK Sport w Lęborku, który oferuje najlepsze części.

Przygotowanie roweru do sezonu a jakość części wymiennych

Nie od dziś wiadomo, że od jakości podzespołów, które zastosujemy w naszym rowerze, zależeć będzie komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Dobre, wysokojakościowe części rowerowe z pewnością posłużą nam dłużej, ponieważ odznaczają się znacznie wyższą trwałością. W przypadku elementów, które w rowerze podlegają nieustannej eksploatacji, jest to niezwykle ważne. Warto więc przed rozpoczęciem sezonu odwiedzić polecany serwis rowerowy, w którym przygotujemy nasz pojazd do bezpiecznej jazdy w określonych warunkach, a także zaopatrzymy się w niezbędne akcesoria.

W Lęborku miejscem, które oferuje szeroki wybór części od markowych producentów, jest sklep i serwis rowerowy KK Sport:

W naszym asortymencie posiadamy ponad 1500 części rowerowych, odpowiednich do różnego rodzaju rowerów, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dysponujemy częściami znanych i renomowanych producentów takich jak Author, Shimano, Novatec czy Shox, które spełnią oczekiwania profesjonalnych kolarzy. W ofercie znajdują się również podzespoły do rowerów rekreacyjnych oraz starszych modeli, które służą użytkownikom od kilkunastu lat.

- wyjaśniają eksperci.

Doświadczeni pracownicy służą kompleksowym doradztwem oraz pomocą w doborze właściwych podzespołów. Proponują również rozmaite usługi serwisowe, dzięki którym nasz rower będzie działać niezawodnie. Jeżeli więc chcemy przygotować nasz pojazd do sezonu – warto wybrać specjalistów, którzy przeprowadzą dokładny przegląd, usuną usterki oraz zamontują nowe części.

Przegląd rowerowy – jakie zadania warto zlecić fachowcom?

Rower, który jest odpowiednio przechowywany, konserwowany i regularnie naprawiany, może nam służyć przez długie lata. Do najczęściej przeprowadzanych prac należy zazwyczaj wymiana dętek i opon. To one bowiem zużywają się najszybciej niezależnie od tego, jakiego rodzaju rowerem się poruszamy. Przed sezonem warto także upewnić się, czy nie trzeba przeprowadzić centrowania kół. Inną, często przeprowadzaną czynnością, jest regulacja lub wymiana hamulców tarczowych i v-brake oraz wymiana łożysk, kulek i osi.

Specjaliści ze sklepu i serwisu rowerowego KK Sport posiadają w ofercie części zamienne do rowerów szosowych, miejskich, górskich, MTB oraz dziecięcych. Eksperci podejmują się różnych zadań i napraw w tym obrębie. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment, między innymi: dętki, opony, łańcuchy, przerzutki, linki hamulcowe czy piasty oraz ich elementy. Ponadto w sklepie KK Sport możemy zaopatrzyć się w nowe siodełko, kierownicę czy przydatne akcesoria. Specjaliści proponują także usługę złożenia roweru na specjalne zamówienie z poszczególnych podzespołów.

Opracowanie:

KK Sport Krzysztof Kielas

Lębork , Zwycięstwa 24

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas