Materiał Partnera Joga Joanna Zdrodowska – joga dla początkujących i zaawansowanych

Joga Joanna Zdrodowska – joga dla początkujących i zaawansowanych

Już za kilka dni przywitamy Nowy Rok. Większość z nas zrobi pewnie listę postanowień, na szczycie której znajdzie się oskarżycielskie „zacząć ćwiczyć”. Aktywność fizyczna jest nam niezbędna dla zachowania dobrego zdrowia, ale powinna być też przyjemnością i sposobem na relaks. Może więc zamiast zmuszać się do pójścia na siłownię, warto zapisać się na jogę? To sport odpowiedni dla każdego, co ochoczo przyznają kursanci ze studia Joga Joanna Zdrodowska w Białymstoku.

Czy joga w stylu fitness to nadal joga?

Swojego czasu joga zrobiła się bardzo popularna w Polsce. Do teraz w swojej ofercie ma ją wiele siłowni i klubów fitness. Jednak zajęcia prowadzone w tego typu obiektach sportowych mają niewiele wspólnego z tradycyjną jogą, która praktykowana jest w studiu Joga Joanna Zdrodowska. Tu joga jest czymś więcej niż kolejną modną aktywnością fizyczną. To duchowe przeżycie, które prowadzi do lepszego poznania i zrozumienia swojego ciała. Jak już wspomniano, joga to sport dla każdego, a więc każda motywacja jest dobra, by zapisać się na zajęcia. Niezależnie od tego, czy chcesz uelastycznić swoje ciało, pozbyć się bólów kręgosłupa, czy też zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy, joga będzie doskonałym wyborem. Studio Joga Joanna Zdrodowska prowadzi zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych oraz ukierunkowane na wzmocnienie i zwiększenie mobilności kręgosłupa. Ćwiczenia odbywają się wieczorową porą, co ułatwia uwzględnienie ich w rozkładzie dnia. Zajęcia prowadzi Joanna Zdrodowska, która uznawana jest za jedną z najlepszych joginek na Podlasiu. Praktykuje jogę od 1991 roku, a od 10 lat uczy jej swoich kursantów.

Dlaczego właśnie joga?

Trudno zliczyć wszystkie korzyści, jakie niosą za sobą treningi jogi. Największą zaletą jest to, że trening jest kompletny, ponieważ angażuje wszystkie partie mięśni, które znajdują się w naszym ciele. Elastyczność mięśni osiągana jest stopniowo, a każdy kursant pracuje indywidualnie nad zwiększeniem zakresu ruchów w stawach. Uczy się też prawidłowego oddychania, czego wbrew pozorom, nie potrafi robić większość z nas. Joga pomaga zlikwidować gros dolegliwości zdrowotnych, wspomaga też leczenie chorób cywilizacyjnych. Jak to możliwe? Systematyczne ćwiczenia polepszają krążenie, co sprawia, że tkanki są lepiej dotlenione i odżywione. W efekcie komórki szybciej się regenerują. Joga poprawia również wygląd zewnętrzny – kształtuje sylwetkę, sprawia, że skóra wygląda młodziej i promienniej. Jednak nieco bardziej zaawansowani jogini doceniają tę aktywność fizyczną za to, że pomaga im oderwać się od codziennych problemów. Joga połączona z medytacją redukuje stres i uwalnia umysł od natłoku myśli. Wypełnia ciało i duszę pozytywną energią, co przekłada się na wyższą jakość i zadowolenie z życia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas