Materiał Partnera Imprezy dla dzieci – podołaj wyzwaniu

Imprezy dla dzieci – podołaj wyzwaniu

Dzieci – nie lubią nudy. Są szczere i bezkompromisowe. Szybko zmieniają obiekty zainteresowania i są wybredne. Jeśli więc stoisz teraz przed wyzwaniem zorganizowania imprezy urodzinowej dla najmłodszych, musisz wziąć pod uwagę parę istotnych rzeczy. Niech szaleją konfetti i gra radosna muzyka! Uwaga – zbliża się najlepsza impreza w roku!

Ale wokoło jest… kolorowo!

Postaw na balony, konfetti, serpentyny. Niech na sali zagości pełna paleta kolorów. Dzieci lubią radosne przestrzenie, w których „dużo się dzieje”.  Wybierz więc ciekawe dekoracje, które przykują dziecięce oko. A może skusisz się na zabawę tematyczną? Impreza urodzinowa daje szerokie możliwości. Dzieciom z pewnością spodoba się pomysł przeżycia intergalaktycznej podróży bądź cyrkowej przygody z akrobatami i clownami. A może Twój maluch jest fanem Harry’ego Pottera? Niech dom lub wynajęta sala na jeden dzień zamieni się w magiczny Hogward.

Taneczne szaleństwo

Dzieci mają niewyczerpywane pokłady energii i głowy pełne szalonych pomysłów! Nie łudź się więc, że będą grzecznie siedzieć przy stolikach. Postaraj się o wyjątkową oprawę muzyczną.  Niech z głośników zabrzmią najsłynniejsze dziecięce przeboje, które porwą ich do tańca. Zastanów się także nad wynajęciem nauczyciela specjalizującego się w rytmice, który zaproponuje nie tylko typowe zabawy rytmiczne, ale także nauczy dzieci układów choreograficznych oraz kroków najbardziej znanych tańców polskich i nowoczesnych.

Zajmij im czas

Nie pozostawiaj dzieci samych sobie – szybko się znudzą i  będą chciały wrócić do domu. Wynajmij animatora, który zajmie im czas ciekawymi zabawami. Gry zespołowe w gronie rówieśników to prawdziwa frajda. Wspólne tańce i śpiewanie piosenek zintegrują dzieci i sprawią, że będą się świetnie bawić. Doświadczony i kreatywny animator zabaw dziecięcych, sprawi, że Twoje maluchy zapomną o całym świecie. Anna Gąsior ze studia muzyki i tańca Muzykalne dzieciaki ma głowę pełną pomysłów i z przyjemnością zajmie czas maluchom. Zaproponuje wiele ciekawych zabaw z chustą, krzesełkami, balonami i piłeczkami. Przypomni również znane muzyczne zabawy, np.  stary niedźwiedź, kaczuszki, uciekaj myszko, bańkę łap. Dla najaktywniejszych dzieci przewidziane są słodkie nagrody!

Ale pyszności!

Świetna zabawa to nie wszystko. Musisz postarać się także o dobre jedzenie. Pamiętaj, że dzieci są wzrokowcami - na talerzu musi być więc kolorowo, smacznie i zdrowo. Pomidory koktajlowe mogą w prosty sposób zamienić się w biedronki. Z winogron i wykałaczek stworzysz sympatycznego jeżyka, a z arbuza lody na patyku. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Podziel się