Materiał Partnera Impreza strzelecka - pomysł na integrację pracowników i uczniów

Impreza strzelecka - pomysł na integrację pracowników i uczniów

Założyłeś firmę i zatrudniłeś sporo pracowników, którzy nie znają się jeszcze dobrze? Może jesteś dyrektorem lub wychowawcą uczniów w szkole podstawowej, czy średniej i chcesz zintegrować nową klasę? W każdym z tych przypadków skutecznym sposobem na stworzenie więzi pomiędzy Twoimi podopiecznymi będzie impreza strzelecka. Więcej na jej temat dowiesz się z artykułu!

Impreza strzelecka - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Świetna zabawa, nauka trzymania broni i korzystania z niej. To tylko kilka przykładów tego, jak spędzą czas i czego nauczą się Twoi uczniowie lub pracownicy podczas imprezy strzeleckiej. Zorganizowaniem takiego wydarzenia zajmie się na przykład firma szkoleniowo-usługowa Almax, która ma do dyspozycji strzelnicę o sporej powierzchni, a także teren zielony obok niej, gdzie zorganizuje dodatkowe atrakcje. Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Oczywiście! Dla wszystkich strzelanie z profesjonalnej broni będzie nowym doświadczeniem, dla niektórych może to być przygoda życia. Dodając do tego rywalizację, sprawisz, że więzi w Twoim zespole zostaną zacieśnione. Pracownicy i uczniowe rozluźnią się i z uśmiechem na twarzy wrócą do obowiązków dzień po szkoleniu strzeleckim połączonym z imprezą i rywalizacją! Na pewno lepiej się poznają, co będzie miało znaczenie w przyszłych kontaktach, a także ich w efektywności, jeśli mówimy o pracownikach. Z kolei w klasie zapanuje zgoda i porządek.

Rywalizacja na strzelnicy to nie jedyna atrakcja, która czeka na uczestników imprezy. Profesjonalna firma przygotuje dla nich coś więcej. Będzie to na przykład wspólny grill, czy ognisko. Po udanej rywalizacji i zabawie pyszny posiłek grupowy będzie idealnym zwieńczeniem dnia. Pozwoli także na spokojniejsze przedstawianie swoich opinii i bliższe poznanie się pracowników, czy uczniów po zakończonej imprezie strzeleckiej.

Komu zlecić organizację imprezy strzeleckiej?

Powinno to być przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje od lat. Oczywiście w gronie pracowników nie może zabraknąć specjalistów od broni, najlepiej byłych przedstawicieli służb mundurowych, ekspertów w dziedzinie strzelectwa. Każdy pracownik firmy zajmującej się szkoleniami i imprezami strzeleckimi musi obowiązkowo znać zasady udzielania pierwszej pomocy oraz zasady BHP. Tylko wtedy masz pewność, że wszystko zostanie zorganizowane tak, aby w trakcie imprezy żadnemu uczestnikowi nic się nie stało. Szczególnie kiedy na strzelnicę będą mieli przyjechać uczniowie szkół podstawowych, czy średnich. Skorzystaj z oferty firmy Almax, a to, co napisaliśmy w tym akapicie, zostanie spełnione!

Podziel się