Materiał Partnera Czy warto korzystać z usług firm oferujących obsługę jachtem?

Czy warto korzystać z usług firm oferujących obsługę jachtem?

Masz własny jacht? A może zastanawiasz się nad zakupem? Jeżeli tak, warto odpowiednio wcześniej poznać oferty firm oferujących opiekę nad jachtem. Dzięki temu Ty zaoszczędzisz czas, a pracownicy profesjonalnie wykonają wszelkie niezbędne czynności przy Twoim jachcie. W zależności od tego, czy posiadasz niewielkich rozmiarów motorówkę, czy też spory jacht pełnomorski niezbędne będzie wykonywanie nieco innych prac!

Co oferują firmy zajmujące się opieką nad jachtem?

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert firm zajmujących się profesjonalną obsługą nad jachtami. Jedną z nich jest Yacht Service Piotr Krawczyszyn. W ich ofercie znajdziesz usługi serwisowe, pełną opiekę nad łodziami, projektowanie i wykonywanie elementów infrastruktury marin jachtowych, a także:

  • usługi dźwigowe (slipowanie na koniec i początek sezonu),
  • wykonywanie stendów zimowych (łóż, wsporników, wózków portowych),
  • obsługę zespołów napędowych,
  • prace spawalnicze, piaskowanie - naprawę kadłubów stalowych,
  • naprawę kadłubów laminatowych, czyli suszenie antyosmotyczne, antyfouling.

Jeżeli Twój jacht jest już dosyć stary i wymaga kapitalnego remontu, również możesz skorzystać z oferty tej firmy. W zależności od rozległości uszkodzeń wszystko zostanie naprawione, a Ty zyskasz piękny, nowy jacht z zewnątrz, jak i wewnątrz!

Komu zlecić opiekę nad jachtem? Jak wybrać odpowiednią firmę?

To, czy warto powierzyć opiekę nad jachtem firmie, nie powinno wzbudzać Twoich wątpliwości. W końcu tylko fachowcy będą w stanie wykonać wszystkie niezbędne czynności, a co najważniejsze kontrolować stan Twojego jachtu, dzięki czemu będzie on bezpieczny oraz wolny od usterek. W zależności, jaką firmę wybierzesz, możesz liczyć nie tylko na opisaną w powyższym akapicie opiekę nad jachtem, ale również profesjonalny serwis, czyli obsługę, remont i naprawy silników, modernizację, montaż podzespołów, montaż instalacji elektrycznych i wiele więcej!

Zanim powierzysz jacht obcym osobom, dokładnie przeanalizuj rekomendacje byłych klientów. Dopiero po zapoznaniu się z nimi jesteś w stanie stwierdzić, czy firma jest godna polecenia, czy wywiązuje się z terminów oraz, czy klienci są zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Po drugie warto zapoznać się z ofertą, gdyż jak już zostało wspomniane nie każda firma zajmie się opieką oraz wykonaniem napraw. Zdecydowanie lepszą opcją jest skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się jednym i drugim, zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko swój czas, ale również pieniądze.

Wykorzystywane maszyny oraz zdobyte umiejętności odgrywają równie istotną rolę. Jeżeli konieczne jest przeprowadzenie naprawy, na przykład wymiany podzespołów, firma powinna wykorzystać wysokiej jakości, oryginalne części! Tylko wtedy Twój sprzęt będzie działał bez zarzutów.

Opracowanie:

Yacht Service Piotr Krawczyszyn

Szczecin , Przestrzenna 10

Podziel się