Materiał Partnera Pudełka fasonowe – pudełka dla sklepów internetowych

Pudełka fasonowe – pudełka dla sklepów internetowych

Dobra reklama dźwignią handlu, dlatego prowadząc sklep internetowy, warto zadbać o to, by nie tylko szybka obsługa zamówień klientów była na najwyższym poziomie. Bardzo istotną częścią dobrego marketingu jest wizerunek sklepu zarówno w przestrzeni internetowej jak i tej fizycznej. Dobre, a przede wszystkim estetycznie zapakowane przesyłki dobrze świadczą o sklepie, pozostawiając pozytywne wrażenie w pamięci klienta, który będzie bardziej skory do skorzystania z naszych usług jeszcze raz. Pudełka fasonowe w różnych rozmiarach podbijają sklepy wysyłkowe ze względu na łatwość pakowania, świetną jakość oraz bardzo estetyczny wygląd stają się bezkonkurencyjne na rynku opakowań.

Co to są pudełka fasonowe?

Pudełka fasonowe inaczej nazywane także wykrojnikowymi, to opakowania tekturowe, które dzięki zazębiającym się skrzydełkom bardzo łatwi się składa i zamyka bez potrzeby używania taśmy klejącej. Pudełka te bardzo powszechnie wykorzystywane są przechowywania i wysyłania różnorodnych przedmiotów, dzięki ogromnemu wyborowi ich kształtów i rozmiarów. Dzięki podwójnym ścianką opakowanie tekturowe jest bardzo wytrzymałe, opierając się nieszczęśliwym wypadkom takim jak zła pogoda, czy losowe uszkodzenia, dlatego cenione jest przez dużą ilość sklepów wysyłkowych. Pudełka fasonowe dostępne są w różnych kolorach, oraz w barwie naturalnej, a co najważniejsze można je także personalizować, oznaczając logiem własnej firmy, bądź innym wybranym nadrukiem.

Pudełka fasonowe z nadrukiem

Dobry wizerunek firmy wspomaga większą sprzedaż. Ładny, dobrze wykonany nadruk z logiem na kartonie pozostanie w pamięci klienta na dłużej, co bezpośrednio wpływa na świadomość naszej marki. Właśnie dlatego warto zdecydować się na kartony wysyłkowe z własnym nadrukiem. Nadruk możliwy jest zarówno na białych, jak i szarych kartonach, a sam proces zamawiania takiej usługi jest bajecznie prosty i można zamknąć go w kilku krokach.

Jak zamówić kartony z własnym nadrukiem?

  1. Zleć wykonanie, lub wykonaj projekt loga, które ma zostać umieszczone na pudełku

  2. Wybierz wymiary i dokładne rodzaje pudełek, które chcesz opatrzyć swoim logiem

  3. Wybierz technologię, w jakiej druk ma zostać wykonany. Warto zaznajomić się wcześniej z ofertą wykonawcy

  4. Skontaktuj się z wykonawcą w celu złożenia i finalizacji zamówienia

Pudełka fasonowe do paczkomatu

Paczkomaty stały się bardzo popularną formą wysyłania przesyłek o różnych gabarytach. Dzięki takiemu ułatwieniu nie trzeba czekać na kuriera w domu, odbierając paczkę o dowolnej porze dnia. Pudełka fasonowe świetnie zdają egzamin na opakowania nadające się do paczkomatów, dzięki wielu dostępnym wymiarom. Wysyłając przesyłkę paczkomatem, nie unikniemy niestety potencjalnych uszkodzeń, dlatego należy pamiętać o tym, by odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Kilkuwarstwowe tekturowe opakowania fasonowe zajmą się skuteczną ochroną z zewnątrz, natomiast w środku rolę tę pełnią różnorodne wypełnienia do paczek w formie bąbelków, lub kartonowych harmonijek.


Artykuł powstał we współpracy ze sklep.margopack.pl 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas