Materiał Partnera Grzejniki łazienkowe ważnym wyposażeniem każdej łazienki

Grzejniki łazienkowe ważnym wyposażeniem każdej łazienki

Do dziś można spotkać mieszkania, w których projektanci nie przewidzieli instalacji grzewczej w postaci kaloryfera. Sprzedaż grzejników staje się wtedy nie lada wyzwaniem! Ogrzewanie w takim pomieszczeniu jest jednak bardzo ważne, dla samego mieszkania, ale również i dla naszego zdrowia! Eliminacja wilgoci, suszenie prania czy ogrzanie się po kąpieli mają znaczenie! Coraz częściej grzejniki spełniają również funkcję dekoracyjną, co otwiera nowe możliwości także przed nami!

Sprzedaż grzejników łazienkowych to domena firmy MP INWEST, której właścicielem jest pan Przemysław Madej. Oferujemy wysokiej jakości instalacje grzewczo sanitarne, sterowniki do piecy oraz rury do podłogówki. Grzejniki do łazienki to wąska specjalizacja, która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Sprzedaż detaliczna grzejników, jak i sprzedaż hurtowa grzejników dla firm i instytucji wymagają odpowiedniego podejścia do tematu, tak, aby każdy klient znalazł dokładnie to, czego szuka!

Ciepło, cieplej, najcieplej

Sprzedaż kaloryferów powinna poprzedzić analiza tego, w jakiej łazience będą się one znajdować. Czy jest ona mała, czy większa, od tego zależy, jaka moc grzejnika będzie nam potrzebna; czy chcemy popularne drabinki, czy może chcemy zainwestować w grzejniki dekoracyjne przybierające najróżniejsze kształty i formy? Pracownicy MP INWEST pomogą znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania, tak, aby dany klient otrzymał produkt spełniający jego oczekiwania. Zazwyczaj to ile ciepła uzyskamy z danego grzejnika, jest jednak dla nas najważniejsze. Zależy to między innymi od tego, czy jest to wysokie, czy niskie pomieszczenie, czy jest wilgotne, czy jest to stare, czy nowe budownictwo, czy w łazience znajduje się okno oraz jaki typ kaloryfera wybraliśmy. Nie jest to łatwy szacunek, dlatego średnio przyjmuje się, że grzejnik powinien mieć od 100 do 130 W mocy na każdy 1 m² podłogi. Dodaje się zazwyczaj do tego zapas około 10-20% mocy, aby uwzględnić również suszenie ubrań czy chociażby ręczników.

Dodatkowa dekoracja łazienki

Dzisiejsze formy i modele grzejników sprawiają, że stają się one prawdziwą dekoracją naszych łazienek. Wciąż najbardziej popularne są grzejniki drabinkowe, które łączą w sobie dwie funkcje, bo poza grzaniem ułatwiają suszenie garderoby i ręczników. Elementy takiej drabinki mogą stanowić odrębne moduły o różnej szerokości i wysokości. Poza tym dziś możemy wybierać grzejniki prostokątne, owalne, okrągłe lub w nieregularnych kształtach. Instaluje się ja na ścianie, ale niektóre można ustawić na podłodze lub w rogu pomieszczenia. Grzejniki występują również w różnych kolorach od tradycyjnej bieli, przez pastele, odcienie szarości, po czerń. Połączenie odpowiedniej formy z kolorem pozwoli podkreślić oryginalny charakter każdej łazienki! Ponieważ nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, mogą Państwo samodzielnie i bez pośpiechu dobrać odpowiedni grzejnik do Państwa łazienki. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas