Materiał Partnera
Auto na akumulator – najlepszy prezent dla dziecka z okazji roczku!

Auto na akumulator – najlepszy prezent dla dziecka z okazji roczku!

W dzisiejszych czasach dzieci mają już wszystko, dlatego bardzo ciężko jest znaleźć odpowiedni prezent z okazji urodzin, zwłaszcza tych najważniejszych, czyli pierwszych. Zagwozdkę mają rodzice, dziadkowie i chrzestni malucha, chcąc uniknąć powtórek. Jednym z najpopularniejszych prezentów w ostatnim czasie są pojazdy akumulatorowe, które z pewnością ucieszą każde dziecko!

Czym są pojazdy akumulatorowe dla dzieci?

To zabawka przede wszystkim solidna i bezpieczna, gdyż większość modeli jest dostosowana do dzieci w różnym wieku – zwykle od roku do pięciu lat. Pojazdy akumulatorowe dla dzieci są wzorowane na prawdziwych autach sportowych, przez co nie tylko stanowią wspaniałą zabawę, ale również bardzo ładnie się prezentują. Można nimi stresować za pomocą pilota, a fotele są zaopatrzone w szelki, przez co jeździć nim mogą nawet małe dzieci, które są w stanie utrzymać stabilną postawę.

Starsze pociechy mogą prowadzić samodzielnie za pomocą pedałów oraz kierownicy. Silny akumulator pozwala nie tylko na jazdę po płaskim asfalcie, ale również trawie i nierównym terenie, dlatego sprawdzi się na różnego rodzaju spacerach. Decydując się na zakup samochodu na akumulator, musisz pamiętać, aby kupować je w sprawdzonym sklepie. Firma OS prowadzi sprzedaż pojazdów na akumulator i oferuje wysyłkę nie tylko na terenie całego kraju, lecz również międzynarodową, dzięki czemu wysokiej jakości sprzęt może dotrzeć do Ciebie, gdziekolwiek mieszkasz. Pamiętaj, że autka muszą być odpowiednio testowane, dlatego lepiej odpuścić sobie aukcje internetowe, które sprowadzają pojazdy z nieznanych i niezarejestrowanych źródeł.

Dlaczego dzieci kochają autka na akumulator?

Maluchy rozwijają się przede wszystkim przez naśladowanie, dlatego uwielbiają zabawki, imitujące przedmioty i gadżety codziennego użytku. Tego typu pojazdy to nie tylko środek transportu, ale przede wszystkim interaktywna zabawka, która ćwiczy koordynację dziecka, kiedy próbuje samodzielnie sterować autem. Wszystkie modele są wyposażone w przyjemną, dziecięcą muzykę oraz efekty świetlne. Dzięki funkcji łagodnego startu i hamowania nie istnieje ryzyko wypadku. Należy jednak pamiętać, aby zawsze dobrze zapinać szelki i zamykać drzwiczki pojazdów. Funkcja cofania umożliwia wykonywanie manewrów, dzięki którym dziecko samodzielnie ominie przeszkodę i zawróci.

Kupując samochód na roczek, masz pewność, że posłuży on przez kilka kolejnych lat. Z uwagi na to, że standardowe autko waży zwykle od 10 do 20 kg, ważne jest, aby nie pozostawiać dzieci bez opieki podczas zabawy, gdyż mogą zrobić sobie krzywdę. Nadzór osoby dorosłej jest konieczny, nawet wtedy, kiedy maluch opanuje samodzielną jazdę.

Opracowanie:

Bartłomiej Zil - Os

Czerwieńsk , Chrobrego 4a lok. 1

Podziel się