Materiał Partnera Stała opieka techniczna dla Twoich maszyn rolniczych!

Stała opieka techniczna dla Twoich maszyn rolniczych!

Pomimo tego, że maszyny rolnicze od najlepszych producentów światowych, są bardzo wytrzymałe, to duży poziom codziennej eksploatacji powoduje, że ich różne podzespoły ulegają awariom i usterkom. Czasem są to drobne uszkodzenia, które można szybko i tanio wyeliminować, a niekiedy dochodzi do poważniejszych zniszczeń wymagających złożonych działań serwisowych. Dzisiaj każdy rolnik powinien zatem pamiętać o tym, aby podejmować stałą współpracę z dobrym warsztatem naprawczym.

Dlaczego stała współpraca jest tak ważna?

Stała współpraca z serwisantami maszyn rolniczych, jest bardzo ważna dla zachowania ciągłości prac rolnych danego gospodarstwa. Nawet drobne uszkodzenie traktora, czy agregatu i pługa, może doprowadzić do znacznych strat czasowych i finansowych. Każdy właściciel pól uprawnych wie, jak ważne jest wykonywanie wszystkich prac według harmonogramów wcześniej ustalonych, m.in. po uwzględnieniu prognoz pogody. Stała kooperacja na linii warsztat naprawczy a rolnik, jest zatem ważnym elementem zabezpieczenia działalności. Pozwala ona bowiem na błyskawiczne wdrożenie odpowiednich działań naprawczych. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsi serwisanci, wielokrotnie dokładnie znają park maszynowy swoich klientów, dlatego są przygotowani pod kątem technicznym, czy materiałowym (części wymienne), na każdą ewentualność!

Pamiętaj! Stała współpraca z serwisantem to również możliwość uzyskiwania licznych promocji, np. w związku z działaniami wulkanizacyjnymi.Zakres współpracy z serwisantem

Stała współpraca rolnika z serwisantem powinna być bardzo szeroka. Może się na nią składać: wykonywanie okresowych przeglądów technicznych maszyn i osprzętu, świadczenie doradztwa technicznego i inwestycyjnego, pomoc w doborze nowych sprzętów dla gospodarstwa, naprawa traktorów itp. w hali serwisowej lub na terenie gospodarstwa klienta, pomoc w nagłych awariach również w terenie, gwarantowanie zarówno oryginalnych, jak i zamiennych części, oferowanie prac konserwacyjnych, renowacyjnych, a nawet pomoc w sprzedaży swoich maszyn. Warto przy tym wiedzieć, że dzisiaj na rynku polskim działają warsztaty, które oferują serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zwłaszcza jeśli są częścią ogólnopolskich przedsiębiorstw handlujących technologią rolniczą. Przykładem może być firma Agromarket, która nie tylko sprzedaje nowe i używane maszyny, ale także serwisuje je według metodologii naprawczych rekomendowanych przez ich producentów. Podejmując stałą współpracę z Agromarket, możesz być pewien tego, że Twoje traktory, kombajny, siewniki, przyczepy, ładowarki itd. zawsze będą w pełni sprawne! Jeden z oddziałów firmy, znajdziesz zaś w Zamościu.

Opracowanie:

Agromarket Jaryszki

Żnin , Gnieźnieńska 1H

Podziel się