Artykuł sponsorowany Serwis zachodnich maszyn rolniczych w warsztacie AGRO-MECHANIKA

Serwis zachodnich maszyn rolniczych w warsztacie AGRO-MECHANIKA

Naprawy ciągników rolnych są bardzo opłacalne. Nawet z pozoru najbardziej uszkodzone traktory zwłaszcza marek niemieckich, francuskich, włoskich i brytyjskich warto serwisować, do czego zachęcają mechanicy z warsztatu AGRO-MECHANIKA. Od lat wspierają oni rolników, gwarantując błyskawiczne, tanie i przede wszystkim solidne naprawy, regeneracje i konserwacje sprzętu rolniczego takich koncernów jak m.in. Case, Steyr, New Holland, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Deutz Fahr, Same, JCB.

Oferta serwisowa dla właścicieli maszyn rolniczych zachodnich marek

Warsztat AGRO-MECHANIKA, który mieści się w miejscowości Borki-Kosy w województwie mazowieckim od wielu lat obsługuje rolników, dealerów sprzętu rolnego czy firmy leasingujące maszyny rolnicze. Do nowoczesnego zakładu serwisowego, który zatrudnia doświadczonych specjalistów, zapraszani są szczególnie właściciele ciągników siodłowych produkowanych w Europie Zachodniej. Kompleksową pomoc znajdą m.in. rolnicy posiadający traktory Case, Steyr, New Holland, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Deutz Fahr, Same, JCB, Claas, Landini Kubota i wiele innych.

Mechanicy AGRO-MECHANIKA oferują naprawy wszystkich podzespołów, w tym silników, skrzyni biegów (również w wersji automatycznej), mostów napędowych, układów hydraulicznych, a także elektroniki. Każdy serwis wykonywany jest w oparciu o metody oraz standardy naprawcze zagranicznych producentów. Dzięki temu ciągniki rolne wyjeżdżające z warsztatu AGRO-MECHANIKA zawsze odzyskują pełną sprawność i zbliżone parametry pracy do tych, które wyznaczone zostały dla fabrycznie nowych maszyn. Wszystko to przy atrakcyjnych cenach, licznych rabatach i przy szybkim przekazywaniu traktorów do użytku. Specjaliści AGRO-MECHANIKA zdają sobie sprawę z tego, jak braki sprzętowe wpływają na funkcjonowanie gospodarstw rolnych, dlatego serwis odbywa się zawsze według ściśle ustalonego z klientem harmonogramu.

Naprawy z wykorzystaniem części oryginalnych i zamiennych

Przy naprawach ciągników rolniczych uznanych marek z Europy Zachodniej powinno wykorzystywać się głównie wysokiej klasy części oryginalne. Je na specjalne zamówienie sprowadza dla klientów firma AGRO-MECHANIKA, która jest wyposażona w wiele podzespołów gotowych do natychmiastowego użycia. Dotyczy to również części zamiennych. Jak podkreśla jeden z mechaników AGRO-MECHANIKA:

Dla klientów, którzy szukają rozwiązań tańszych, proponujemy naprawy z użyciem części zamiennych lub oryginalnych części używanych, które przed sprzedażą są dokładnie testowane. Stosowane zamienniki pochodzą zaś od uznanych producentów europejskich, spełniając restrykcyjne normy PN-EN i DIN. Na ogół ich sprawność jest bardzo wysoka. Najwyższą jednak uzyskać można z częściami oryginalnymi.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania zawsze pomagają doświadczeni serwisanci, którzy dbają o pełne zadowolenie klientów. Współpraca z zespołem AGRO-MECHANIKA zawsze się opłaca. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas