Materiał Partnera Proste sposoby na udekorowanie ogrodu ze Szkółką roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki

Proste sposoby na udekorowanie ogrodu ze Szkółką roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki

Dekoracje ogrodowe są nie mniej ważne niż rośliny. Jeżeli chcesz, aby Twoja przestrzeń przydomowa prezentowała się atrakcyjnie i stała się azylem, w którym odpoczniesz i nacieszysz oczy widokiem roślin, koniecznie skorzystaj z pomocy profesjonalistów ze Szkółki roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki. Wybierz najpiękniejsze ozdoby dopasowane do stylu Twojego ogrodu i stwórz własną unikatową przestrzeń.

Drewniane ozdoby do ogrodu – Szkółka roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki

Dekoracje z drewna to powiew klasyki w najlepszym wydaniu. Bez względu na to, czy preferujesz styl rustykalny, romantyczny czy angielski, drewno perfekcyjnie dopełni aranżację przydomowego ogródka. Ten naturalny ciepły materiał fenomenalnie współgra ze wszystkimi gatunkami kwiatów, krzewów i drzew.

Na życzenie klienta możemy zaprojektować unikatowe pergole, kratownice oraz trejaże. Dużym zainteresowaniem cieszą się drewniane pojemniki na kwiaty w formie prostych skrzynek – to doskonały wybór do domów wybudowanych w stylu minimalistycznym. A jeżeli lubisz niestandardowe rozwiązania, możesz zdecydować się na ozdobne osłonki na donice z wyciętych pni po drzewach

– mówi pracownik Szkółki roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki

Ale to nie koniec. Drewno to uniwersalny materiał konstrukcyjny, z którego można wykonać wiele elementów infrastruktury ogrodowej. Posiadacze niewielkich oczek wodnych lub małych stawików często decydują się na budowę urokliwego mostku, który przejmie rolę centralnego elementu wystroju ogrodu, lub studzienki z cembrownikiem nadającym ogrodowi wiejskiego kolorytu.

Betonowe ozdoby do ogrodu – jak ożywić przydomową przestrzeń?

Ozdoby z betonu nie muszą być surowe i nudne. Eksperci ze Szkółki roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki pozostają na bieżąco z trendami ogrodowymi, dlatego możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych dekoracji. Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym są betonowe kule i półkule, które można umieścić na rabacie, oraz betonowe donice – szczególnie popularne wśród właścicieli nowoczesnych ogrodów. Wzbogacone o oryginalne wzory, z ciekawą fakturą i dostępne w różnorodnych rozmiarach, sprawdzą się nawet w bardzo minimalistycznej przestrzeni.
Naturalne materiały dekoracyjne to strzał w dziesiątkę. Dzięki fachowcom ze Szkółki roślin ozdobnych Przemysława Dąbrówki stworzysz ogród na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Opracowanie:

Podziel się