Materiał Partnera Eksperckie ośrodki obsługi rolników – czym się zajmują?

Eksperckie ośrodki obsługi rolników – czym się zajmują?

Nie tylko Programy Rozwoju Obszarów Wiejskich, czy też fundusze strukturalne Unii Europejskiej, przyczyniają się do dynamicznego rozwoju polskiego rolnictwa. Za unowocześnianiem gospodarstw rolnych stoją również liczni dystrybutorzy nowoczesnych maszyn rolniczych, którzy wprowadzają na rynek światowe marki producenckie, a także które świadczą szerokie usługi bieżącej pomocy rolnikom – serwisowanie urządzeń i pojazdów – a nawet doradztwa inwestycyjnego. To dzięki takim eksperckim podmiotom, można zaobserwować dynamiczny rozwój sektora gospodarczego, jakim jest rolnictwo.

Sprzedaż maszyn rolniczych

Podstawą modernizacji każdego gospodarstwa rolnego, jest kupowanie nowych maszyn. Nowe nie zawsze muszą oznaczać te wprost z fabryk produkcyjnych. Czasem bardziej opłacalne jest bowiem stawianie na wysokiej jakości sprzęty rolne z rynku wtórnego. Najlepsi rynkowi dystrybutorzy, są zatem gotowi na oferowanie zarówno maszyn fabrycznie nowych, jak i używanych, zawsze jednak o najwyższych parametrach technicznych. Nie sztuką jest jednak sprzedawanie technologii rolniczej, ale gwarantowanie jej w atrakcyjnych cenach, zapewniając także substytuty produktowe, najbardziej znanych marek takich, jak John Deere. Dzisiaj wielokrotnie lepiej skierować się ku takimi producentom, jak DEUTZ-FAHR! Do godnych zaufania marek, warto zaliczyć również: APV, EXPOM KROŚNIEWICE, HARDI, KONGSKILDE, KVERNELAND, LAMBORGHINI, MASZYNY KOMUNALNE MEPROZET, METALTECH, ÖVERUM, POM AUGUSTÓW, PRONAR, SAMASZ, SIPMA ,STOLL, czy UNIA.

Naprawa maszyn rolniczych – części oryginalne i zamienne

Drugim ważnych wyznacznikiem prac najlepszych ośrodków dedykowanych dla rolników, jest oferowanie przez nie kompleksowych naprawa, zarówno w terenie, jak i we własnych halach serwisowych. Istotne jest przy tym gwarantowanie błyskawiczności działań, atrakcyjnych cen, elastycznej formy współpracy i oczywiście wysokiej klasy części zamiennych oraz oryginalnych. W branży rolniczej, obrót różnego rodzaju podzespołami, czy ogumieniem, stanowi w Polsce rynek o wartości przekraczającej setki milionów złotych. Warto zatem poszukiwać sprawdzonych dostawców część do swoich maszyn rolniczych.

Doradztwo inwestycyjne

Ośrodki eksperckie dla rolników to nie tylko punkty sprzedaży maszyn nowych i używanych, czy też części zamiennych i oryginalnych. Tego typu podmioty, nie są również tylko serwisantami. Wiele z nich świadczy również szerokie usług związane z doradztwem inwestycyjnych, czy też finansowych, pomagając rolnikom uzyskiwać kredyty, pożyczki, a także dofinansowania. Dzisiaj tylko z pomocą ekspertów ekonomii rolnej, można stworzyć spójną strategię rozwojową, która pozwoli w szybkim czasie, zmodernizować całą infrastrukturę gospodarstwa, przyczyniając się przede wszystkim do zwiększonych zysków!

Specjaliści Agromarket – to z nimi warto współpracować!

Jeśli posiadasz zatem gospodarstwo rolne i wiesz, że kluczem do Twojego sukcesu, jest ciągły rozwój, podejmij współpracę ze specjalistami firmy Agromarket, która jeden ze swoich oddziałów posiada w Kutnie. Przedsiębiorstwo to doskonale zna wyzwania, zagrożenia, a także czynniki korzystne, które występują w sektorze rolnictwa, a to dzisiaj jest ważne w skutecznych działaniach, czy to uprawy ziemi, czy hodowli zwierząt. Z pełną i bardzo rozległą ofertą, tego podmiotu, warto zapoznać się zatem na jego stronie internetowej, na której znajdziesz liczne opisy, specyfikacje produktów i usług, czy też podglądowe zdjęcia maszyn.

Opracowanie:

Agromarket Oddział Jaryszki

Jaryszki 4

Podziel się