Artykuł sponsorowany Efektywny osprzęt do maszyn budowlanych – łyżka z mieszalnikiem do betonu w ofercie firmy Grutech!

Efektywny osprzęt do maszyn budowlanych – łyżka z mieszalnikiem do betonu w ofercie firmy Grutech!

Beton jest mieszaniną cementu, kruszywa, a także opcjonalnie wody. Znajduje bardzo dużo zastosowań w wielu gałęziach budownictwa. W zależności od przeznaczenia można stworzyć zaprawę betonową suchą i mokrą o odmiennych proporcjach. Wpływa stopień wiązania i wytrzymałość. Jedną z maszyn, która znacząco przyspiesza i ułatwia prace na placu budowy jest łyżka z mieszalnikiem do betonu, dostępna w ofercie Grutech – sprawdź, co warto o tym wiedzieć!

Łyżka z mieszalnikiem do betonu – kiedy się sprawdza?

Beton zrewolucjonizował całe budownictwo i jest najczęściej wykorzystywany do wznoszenia różnych budynków, a także wykonywania podsypek cementowych, służących jako podbudowa pod kostkę brukową. Łyżka z mieszalnikiem do betonu od sprawdzonej firmy Grutech pozwala na wydajną oraz efektywną produkcję betonu bezpośrednio na placu budowy. Dzięki zastosowaniu takiej maszyny można otrzymywać beton suchy, jak i mokry o wytrzymałości do C20/25, z wykorzystaniem kruszywa do 32 mm. Dzięki zainwestowaniu w profesjonalny mieszalnik o kształcie łyżki znacząco minimalizuje się koszty produkcji betonu, gdyż można otrzymać go we własnym zakresie, nie korzystając dodatkowo z usług firm zewnętrznych. Ograniczają się one praktycznie tylko do kosztów zastosowanych surowców. Co więcej, łyżka z mieszalnikiem sprawi się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ogromną zaletą mieszalnika do betonu jest fakt, iż koszty amortyzacji sprzętu są na bardzo niskim poziomie, a stopień wymieszania mieszanki betonowej jest bardzo wysoki, co z kolei przekłada się na jego bardzo dobrą jakość. Jeżeli zachodzi konieczność codziennego przygotowywania określonych ilości zaprawy murarskiej, to mieszalnik okaże się strzałem w dziesiątkę, gdyż usprawni proces betonowania różnych powierzchni. Pracownicy, którzy nie będą musieli przygotowywać ręcznie betonu zyskają cenny czas na wykonywanie innych prac. W ofercie posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży firmy Grutech dostępnych jest kilka modeli mieszarek, dzięki czemu można dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Parametry techniczne mieszalników do betonu

Mieszadło stanowiące jeden z głównych elementów mieszalnika do betonu wykonane jest z wysokiej jakości trudnościeralnej stali. Posiada ono możliwość regulacji wydłużenia łap po ich wytarciu do 3 cm, a także regulowane skrobaki boczne, co pozwala wydłużyć żywotność maszyny nawet 4-krotnie. Napędzaniem maszyny zajmuje się silnik hydrauliczny orbitalny z przekładnią zębatą. Dla wygodny i komfortu pracy, spust dolny otwierany jest hydraulicznie, za pomocą elektrozaworu. Dodatkowo, maszyna posiada stopy do postawienia łyżki mieszadła. Dzięki ofercie rzetelnej firmy Grutech z Janowa, w województwie podlaskim, które właścicielem jest Krzysztof Grużewski, można mieć pewność nabycia maszyny posiadającej najwyższą jakość – nie zwlekaj, tylko zapoznaj się z dostępną ofertą już dziś!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas