Materiał Partnera Wysokiej jakości poszycia plandekowe w ofercie firmy Tech-Plan

Wysokiej jakości poszycia plandekowe w ofercie firmy Tech-Plan

Firma Tech-Plan z Będlewa specjalizuje się w produkcji poszyć plandekowych oraz ich montażu. Materiały te wykorzystywane są wszechstronnie w różnych dziedzinach przemysłu. Zabezpieczają ładunki umieszczone na samochodach ciężarowych, chronią gości restauracyjnych przed chłodem i służą do ochrony np. maszyn rolniczych stojących na podwórzu. Jakie plandeki można znaleźć w ofercie firmy Tech-Plan?

Rodzaje plandek dostępnych na rynku

Zdecydowana większość poszyć plandekowych produkowana jest z tworzyw sztucznych. Miesza się je ze sobą w różnych proporcjach w zależności od tego, jaki wyrób pragnie uzyskać producent. Firma Tech-Plan z Będlewa wytwarza poszycia plandekowe z wysokiej jakości materiałów o gramaturze od 500 gr/m2 do 1200 gr/m2. Przedsiębiorstwo oferuje plandeki w dowolnej kolorystyce, o parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestora. Głównym profilem działalności firmy Tech-Plan jest produkcja poszyć plandekowych na hale namiotowe, do altan, ogródków restauracyjnych/piwnych. Oprócz tego w sprzedaży są:

  • plandeki trudnopalne polecane zakładom spawalniczym,

  • plandeki nad baseny, obiekty sportowe,

  • plandeki z przezroczystymi oknami,

  • plandeki do przykrywania pojazdów, maszyn i sprzętów rolniczych,

  • plandeki na przyczepy samochodów ciężarowych.

Firma Tech-Plan dysponuje rozbudowanym zapleczem technologicznym, które umożliwia personalizację poszyć plandekowych poprzez nadruk dowolnej grafiki. Plandeka to duża i darmowa powierzchnia reklamowa, którą warto wykorzystać w celach marketingowych.

Plandeka sezonowa czy całoroczna?

Wybór plandeki należy uzależnić od jej przyszłego zastosowania. Nie bez znaczenia są także oczekiwania klienta. Firma Tech-Plan szeroki wybór tego typu produktów na każdą kieszeń. Plandeki sezonowe wyróżniają się niską ceną i lekkością. Zazwyczaj wytwarza się je z polietylenu i stosuje np. w ogrodnictwie. Droższe, ale zarazem bardziej funkcjonalne są plandeki całoroczne. Nierzadko powleka się je tkaniną PCV, przez co są cięższe od modeli sezonowych. Plandeki całoroczne charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej i niskiej temperatury oraz promieniowanie ultrafioletowe. Takie plandeki montuje się np. w halach namiotowych. By zwiększyć estetykę i możliwości aranżacyjne wnętrza takiej hali, stosuje się podsufitki, przepierzenia i przegrody, które również można znaleźć w ofercie wspomnianego wyżej przedsiębiorstwa. Na koniec warto dodać, że firma Tech-Plan zajmuje się też serwisem i naprawą używanych plandek. A wszystko to terminowo i w przystępnej cenie.

Opracowanie:

Tech-Plan Producent Plandek

Będlewo , Wiejska 27a

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas