Artykuł sponsorowany Wyroby hutnicze w ofercie firmy Metzłom

Wyroby hutnicze w ofercie firmy Metzłom

Metzłom to nie tylko ceniony skup złomu, ale też producent różnorodnych wyrobów hutniczych. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem technologicznym, który umożliwia przetwarzanie złomu stalowego i kolorowego i przygotowywanie go do ponownego użytku. Jakie wyroby hutnicze można znaleźć w ofercie firmy Metzłom? Zapraszamy do lektury!

Co proponuje klientom firma Metzłom?

Oferta skupu złomu Metzłom jest bardzo zróżnicowana pod kątem rodzaju, gatunku, jakości i formatu surowca. Jej podstawowy element stanowi stal kawałkowa, która znajduje zastosowanie w konstrukcjach spawanych, maszynach rolniczych czy metalowych pojemnikach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się również stal zimnowalcowana i gorącowalcowana. Ta pierwsza wyróżnia się niedużą grubością i gładką powierzchnią, która z łatwością poddaje się zabiegowi szlifowania lub polerowania. Zimnowalcowane blachy wykorzystuje się w branży elektrotechnicznej i motoryzacyjnej. Z kolei stal walcowana na gorąco jest niezastąpiona przy budowie mostów, trakcji kolejowych czy maszyn przemysłowych. Jest znacznie tańsza od stali zimnowalcowanej, charakteryzuje się grubością do 3 mm i nieidealną powierzchnią, często poznaczoną zgorzeliną.

Czy Metzłomie dostępne są również rury i profile?

Metzłom prowadzi sprzedaż wysokiej jakości rur stalowych wykonanych w technologii bezszwowej i ze szwem. Produkty te uznawane są za jedne z najbardziej uniwersalnych na rynku. Dlaczego? Rury stalowe umożliwiają tworzenie rozbudowanych sieci wodociągowych czy kanalizacyjnych nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest to możliwe dzięki spawalności stali. Omawiany skup złomu oferuje również profile stalowe, które inaczej nazywane są kształtownikami. Wyróżnikiem nowoczesnych profili stalowych jest trwałość i lekkość. Zazwyczaj kształtowniki służą jako stelaż np. przy montażu podwieszanych sufitów czy ścian działowych. Metzłom proponuje klientom bogaty wybór kształtowników w najróżniejszych kształtach – ceowniki, teowniki, dwuteowniki, kątowniki itp.  

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Metzłom?

Metzłom to zachodniopomorski lider w branży surowców wtórnych. Firma jest zaufanym partnerem hut, odlewni i innych przedsiębiorstw działających w sektorze złomiarskim i metalurgicznym. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z firmą Metzłom, mogą liczyć na uczciwe ceny, zakup  wysokogatunkowych wyrobów hutniczych i profesjonalną obsługę swojej sprawy. Co więcej, Metzłom dysponuje własnym transportem, co ułatwia opracowanie kwestii logistycznych, gdy zamówienie na produkty oferowane przez firmę, spłynie z zagranicy lub dalszego regiony kraju.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas