Materiał Partnera Usługi transportowo – sprzętowe w ofercie firmy Elbud

Usługi transportowo – sprzętowe w ofercie firmy Elbud

Usługi transportowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wszystko to dzięki zwiększonemu zapotrzebowaniu na różnego rodzaju maszyny i samochody specjalistyczne. Ich zakup jest zwykle nieopłacalny, dlatego też coraz więcej osób korzysta z wynajmu. Profesjonalne usługi wysokiej jakości sprzętem znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa Elbud.

Specjalistyczne usługi transportowe tylko z Elbud!

Samochody ciężarowe, podnośniki koszowe, ciągniki to tylko kilka przykładów specjalistycznych pojazdów, bez których wykonywanie wielu czynności nie byłoby możliwe. Większość firm oraz osób indywidualnych nie ma środków na ich zakup, w związku z czym idealnym rozwiązaniem dla nich jest korzystanie z usług transportowych, oferowanych przez wspomnianą firmę Elbud. Przedsiębiorstwo doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość sprzętu oraz jego stan techniczny, dlatego też do dyspozycji klientów oddają tylko sprawdzone, nowej generacji pojazdy. Są to:

  • samochody technologiczne do przewozu brygad roboczych;
  • samochody z żurawiem HDS;
  • ciągniki siodłowe, z naczepą niskopodłogową i uniwersalną;
  • samochody z windą załadowczą;
  • mobilne zestawy ciągnąco-hamujące o napędzie terenowym;
  • podnośniki koszowe i koparko-ładowarki.

Kiedy warto skorzystać z usług podnośnika koszowego?

Podnośniki koszowe umożliwiają wykonanie wielu czynności, szczególnie tych na dużych wysokościach. To dzięki nim, firmy mają możliwość sprawdzenia stanu pokrycia dachowego czy też umycia okien dachowych i w wieżowcach. Co więcej, bardzo często z tego rodzaju urządzeń korzystają firmy specjalizujące się w wycince drzew. W zależności od rodzaju podnośnika wyróżnia się podnośniki nożycowe, przegubowe i teleskopowe. Jeżeli masz w planach skorzystać z usług podnośnikiem, musisz wybrać sprawdzone, wysokiej jakości urządzenie. Takie znajdziesz tylko w przedsiębiorstwie Elbud! Jest ono otwarte na współpracę, oferuje pełen zakres profesjonalnych usług oraz indywidualnie podchodzi do klientów!

Zatrudnienie doświadczonych i wykwalifikowanych operatorów sprzętu sprawi, że każda usługa zostanie wykonana kompleksowo i terminowo. Z firmą Elbud nie musisz martwić się o przestoje i niedotrzymanie zawartej umowy!

Oferta Elbud to nie tylko usług transportowe, przedsiębiorstwo z powodzeniem zajmie się także serwisowaniem tachografów samochodowych, serwisowaniem samochodowych instalacji klimatyzacyjnych oraz instalacji grzewczych Eberspacher. Dysponowanie odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą mechaników zapewnia możliwość korzystania z napraw mechanicznych i spawalniczych! Więcej na temat oferty tej firmy znajdziesz na stronie internetowej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas