Materiał Partnera Szeroka oferta materiałów drewnianych Sklepu Wielobranżowego " Moje drewno" Monika Kłoczko

Szeroka oferta materiałów drewnianych Sklepu Wielobranżowego " Moje drewno" Monika Kłoczko

Planujesz remont w domu lub mieszkaniu? Chcesz wymienić podłogę, a może twoje schody wymagają odświeżenia? Masz wysokie mieszkanie i planujesz budowę antresoli pod sypialnię lub kącik dla jednego z dzieci? W ogrodzie przydałby się nowy płotek oraz altanka, by było gdzie posiedzieć w letnie wieczory? Wszelkie wyroby drewniane, jakie są ci niezbędne otrzymasz w sklepie wielobranżowym „Moje drewno” Monika Kłoczko z Lublina.

Cel firmy

Firma „Moje drewno” działa w Lublinie, gdzie zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju wyrobów z drewna. Posiada wykwalifikowanych pracowników, znających się na drewnie i produktach drewnianych, którzy w profesjonalny sposób doradzą i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Celem firmy jest rzetelna współpraca z klientem oraz indywidualne podejście do klienta. Firma jest elastyczna i, aby wyjść naprzeciw oczekiwań swoich gości umożliwia spotkanie poza godzinami otwarcia sklepu przy wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Oferta sklepu

Sklep posiada szeroki wachlarz oferowanych produktów.  Znajdziesz tu drewno z przeznaczeniem do domu i do ogrodu. Jeżeli planujesz remont schodów bądź potrzebujesz schody do nowego domu, to znajdziesz w propozycjach firmy znajdziesz stopnie schodowe. Obiecałeś dzieciom domek na działce, gdzie będą mogli stworzyć swoją bazę, do której dorośli nie będą mieć wstępu, a nie masz z czego go zbudować. „Moje drewno” ma w sprzedaży drewno konstrukcyjne oraz deski z drewna sosnowego i dębowego, które na pewno ci się przydadzą. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się w sztachety, jeśli planujesz ogrodzenie kwiatowych rabat, by uchronić je przed twoim niepokornym psiakiem. Będą świetnie prezentowały się pomalowane w jasnych kolorach. W ofercie są również deski tarasowe: jesionowe i olchowe, które są niezwykle trwałe i twarde. Wszelkie produkty podłogowe, jak deski i listwy pomogą dobrać ci specjaliści zatrudnieni w sklepie. Korzystając z produktów najwyższej jakości nabytych w sklepie „Moje drewno” bez problemu zbudujesz solidną i mocną antresolę wraz z barierkami, na której będzie można urządzić pokój dla dziecka, sypialnię albo pokój do pracy. Myślisz nad oryginalnym wykończeniem ścian po remoncie? Świetnie sprawdzi się drewniana boazeria sosnowa. Wspaniale sprawdza się zwieńczenie ścian sufitów, czy też w zewnętrznych aranżacjach. Firma oferuje także wykonanie blatów oraz parapetów wewnętrznych o różnej grubości na indywidualne zamówienie.

Podziel się