Materiał Partnera Skup rzeczy rozmaitych

Skup rzeczy rozmaitych

Wymieniając rzeczy codziennego użytku na nowe często nie interesujemy się tym co dzieje się ze zużytą pralką, lodówką czy starym sprzętem RTV. Zanim tego typu produktom zostanie nadane nowe, zupełnie inne życie, muszą one zostać odpowiednio zeskładowane, posegregowane i rozebrane na części. Gdzie się to wszystko odbywa? Gdzie udać się ze zużytym pojazdem, maszyną czy kablami?

Większość użytkowanych przez nas produktów, wykonywana jest z materiałów, które po zużyciu przerabiane są na nowo i formowane są z nich kolejne, nowe produkty. Tak np. stare, zużyte lodówki są w procesie recyklingu przerabiane na specjalną masę plastyczną, z której finalnie formowane są m. in. nowe protezy ludzkie. Zużyty sprzęt i wszelkiego typu odpady składowane są w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach. Jednym z nich jest profesjonalny skup surowców wtórnych w Warszawie prowadzony przez Pana Andrzeja Piaskowskiego.

Od blachy po starą gazetę…

Przedsiębiorstwo Pana Andrzeja Piaskowskiego funkcjonuje już na warszawskich rynku obrotu surowcami wtórnymi od kilkunastu lat, tak więc firmie i jej pracownikom nie można odmówić ogromnego doświadczenia w branży. Skup posiada profesjonalne i zgodne z normami zaplecze do przyjmowania znacznych ilości towaru w postaci dwóch punktów zlokalizowanych w stolicy. Firma oferuje skup metali kolorowych (nieżelaznych i ich stopów), takich jak cynk, aluminium, brąz, miedź, mosiądz, ołów oraz inne. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje skup odpadów elektronicznych i zużytego sprzętu RTV oraz AGD takiego jak pralki, lodówki, zmywarki, telewizory oraz inne. W obrocie są również blachy, złom stalowy, żeliwo oraz makulatura.

Serwis z dojazdem….

Firma Pana Andrzeja Piaskowskiego to profesjonalny skup, oferujący atrakcyjne ceny za przyjmowane surowce wtórne. W przypadku gdy klient potrzebuje zezłomować duży gabarytowo przedmiot, taki jak samochód, różnego rodzaju maszyny mechaniczne czy zużyte maszyny rolnicze, przedsiębiorstwo oferuje swój transport w postaci specjalistycznego samochodu ciężarowego z zamontowanym pojemnikiem do bezpiecznego przewozu tego typu towarów.
Jeśli więc w naszej piwnicy czy garażu zalega większa ilość starych i niepotrzebnych gazet, puszek aluminiowych bądź metali kolorowych w postaci np. starej ramy rowerowej lub elementów niepotrzebnego już rusztowania, warto zainteresować się ofertą firmy Pana Andrzeja Piaskowskiego i sprzedać zalegający i niepotrzebny towar
. Zyskamy dodatkowe miejsce w garażu lub piwnicy a przy okazji jeszcze zarobimy pieniądze

Opracowanie:

Podziel się