Materiał Partnera Profesjonalny montaż turbosprężarek w warszawskim serwisie STS Turbo

Profesjonalny montaż turbosprężarek w warszawskim serwisie STS Turbo

Dbanie o wydajność i długą żywotność silnika to przede wszystkim regularne diagnozowanie turbosprężarek. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości powinny być zdemontowane i przeczyszczone, a wszystkie uszkodzone elementy muszą zostać wymienione na nowe. Montaż turbosprężarki może być trudny w przydomowych warsztatach, dlatego warto skorzystać z usług firmy dającej gwarancję na swoje usługi bez limitu kilometrów.

Sprzedaż i profesjonalny montaż

Serwis jest tworzony przez zespół doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które pracują z pasją i dużym zaangażowaniem. W sprzedaży STS Turbo można znaleźć turbosprężarki takich marek jak KKK BorgWarner, GARRETT, Schwitzer, HOLSET, Mitsubishi oraz IHI. Firma zajmuje się montażem i demontażem zarówno turbin w samochodach osobowych, jak i ciężarowych, budowlanych, a także  maszyn rolniczych i drogowych. Montaż nowej turbiny nie jest jednak rozwiązaniem, gdyż warto przy wymianie turbosprężarki zaliczyć kilka istotnych punktów kontrolnych, którymi są przede wszystkim wymiana oleju oraz filtru oleju, gdyż większość usterek związanych z awarią turbin wynika z zanieczyszczeń pochodzących właśnie z tego źródła oraz nieprawidłowego systemu smarowania. Olej zawsze powinien być dobrej jakości i dopasowany do zaleceń producenta silnika. Dobrze jest również skontrolować pompę, miskę i przewody olejowe.

Oprócz tego serwis zleca zwykle:

  • Kontrolę układu podciśnień sterujących turbosprężarką;
  • Ogólną komputerową diagnostykę samochodu;
  • Czyszczenie zaworu recyrkulacji spalin EGR;
  • Sprawdzenie drożności układu wydechowego.

Diagnostyka i regeneracja turbosprężarek

Skuteczność serwisu STS Turbo gwarantuje najwyższej jakości sprzęt stosowany podczas diagnostyki, testów i regeneracji. Warsztat jest wyposażony w wannę ultradźwiękową oraz myjki ciśnieniowe, umożliwiające dokładnie oczyszczenie wszystkich elementów turbosprężarki z resztek starego oleju oraz innego typu zanieczyszczeń i ciał obcych. Prócz nowych oryginalnych turbin, w sprzedaży serwisu znajdują się również pomniejsze części, które niekiedy ulegają zniszczeniu przed nadmierną eksploatację i zbyt rzadką kontrolę stanu turbosprężarki. Do najczęściej wymienianych można zaliczyć łożyska oporowe, łożyska ślizgowe, wałki turbosprężarki, koła kompresji, wirniki oraz kolektory.

W przypadku całkowitego uszkodzenia turbosprężarki, przedstawiciel warsztatu nie tylko pomoże w zakupie oraz wymianie, ale również wyjaśni genezę poprzedniej usterki, aby właściciel auta mógł zapobiegać jej na przyszłość. Firma STS Turbo jest świadoma swoich umiejętności i doświadczenia, dlatego na każdą nową lub zregenerowaną turbosprężarkę serwis nakłada gwarancję bez limitu kilometrów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas