Materiał Partnera Prasy do sklejania skrzynek - zastosowanie

Prasy do sklejania skrzynek - zastosowanie

Fach stolarza liczy sobie przynajmniej kilkaset lat, lecz wraz z biegiem czasu zmieniły się narzędzia, którymi posługuje się ten rzemieślnik. Wszystko to sprawia, że jego praca jest sprawniejsza i bardziej efektywna. Wyposażenie zakładu stolarskiego uzależnione jest od profilu działalności firmy oraz możliwości finansowych stolarza. Nie może jednak zabraknąć w nim porządnej prasy do drewna. Maszyny do sklejania skrzynek stanowią podstawową część infrastruktury większych pracowni stolarskich. Do czego służą?

Gdzie używa się pras do sklejania skrzynek?

Prasy do sklejania skrzynek na szeroką skale wykorzystywane są w zakładach stolarskich, które zajmują się produkcją mebli skrzynkowych. Charakteryzują się one przewagą elementów płytowych (sklejka, płyta wiórowa, płyta pilśniowa), które zamykają jakąś przestrzeń. Przykładem mebli skrzyniowych mogą być: szafy, komody, skrzynie do przechowywania pościeli czy szuflady.

Konstrukcja prasy do sklejania skrzynek pozwala na szybkie dostosowanie maszyny do wielkości składanych podzespołów. Sprzyja to zwiększeniu efektywności produkcji i zachowaniu płynności pracy. Urządzenie posiada dwa stanowiska robocze, a jego wymiary dopasowywane są indywidualnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa stolarskiego.

Gdzie kupić prasę do sklejania skrzynek?

Uznanym producentem pras do sklejania skrzynek jest firma Dresomet z siedzibą w Dąbrówce. Do tworzenia tego typu urządzeń konstruktorzy wykorzystują materiały najwyższej jakości. Maszyny wyróżniają się dużą dokładnością, łatwością obsługi oraz niską awaryjnością. Zapewniają też pełne bezpieczeństwo pracy operatorowi.

Dresomet zapewnia aż roczną gwarancję na wszystkie swoje produkty, a także zapewnia fachowy serwis pogwarancyjny. Odpowiednia konserwacja urządzenia wydłuża jego żywotność oraz chroni przez ewentualnymi usterkami. Przed zakupem klienci mogą na żywo „zapoznać się” z prasą oraz zobaczyć, w jaki sposób działa urządzenie.

Prasa na indywidualne zamówienie klienta

Firma Dresomet może pochwalić się aż 15-letnim doświadczeniem w branży. Spod rąk konstruktorów wychodzą urządzenia do klejenia skrzynek, prasy wiatrakowe, trapezowe i do okleinowania. Przedsiębiorstwo obsługuje też klientów zainteresowanych produkcją maszyn na indywidualne zamówienie.

Pod uwagę brane są wówczas oczekiwania zamawiającego oraz jego preferencje dotyczące sposobu obsługi urządzenia. Koszt wykonania maszyny uzależniony jest od jej wielkości, funkcjonalności oraz stopnia skomplikowania projektu. Jest to jednak w pełni opłacalna inwestycja, która z pewnością przełoży się na wydajność produkcji, a tym samym – na osiągane przez stolarza zyski.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas