Materiał Partnera  Pakowanie próżniowe żywności z urządzeniami od firmy Torpak

Pakowanie próżniowe żywności z urządzeniami od firmy Torpak

Szukasz dobrej, wydajnej pakowarki próżniowej, która pomoże skutecznie przedłużyć przydatność produktów spożywczych? Zapoznaj się z ofertą firmy Torpak, która w swoim asortymencie posiada szeroki wybór tego typu urządzeń zarówno nowych, jak i używanych. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od ponad 20 lat, nieustannie poszerzając swoją ofertę o wiele nowych produktów.

Co warto wiedzieć o pakowarkach próżniowych?

Wielu restauratorów na co dzień zmaga się z marnowaniem produktów spożywczych. W takiej sytuacji warto zdecydować się na pakowarkę próżniową, dzięki której będzie można znacznie dłużej przechowywać żywność z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i odżywczych. 

Urządzenie to pozwala wyeliminować namnażanie się bakterii tlenowych, które to odpowiadają za procesy gnilne, odsysając powietrze znajdujące się w foliowym worku i szczelnie go zamykając. Warto wiedzieć, że niektórzy kucharze wykorzystują hermetyczne pakowanie do marynowania potraw, czy gotowania sous-vide.

Oczywiście do każdej pakowarki próżniowej trzeba zakupić odpowiednie worki przeznaczone do kontaktu z żywnością. Na rynku dostępne są urządzenia takie jak pakowarki próżniowe komorowe przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, czy pakowarki listwowe idealnie nadające się do użytku domowego.

Oczywiście czas przydatności produktów zależy od ich przechowywania (lodówka lub zamrażarka), czy konkretnych składników. 

Pakowarki próżniowe od firmy Torpak

W naszej ofercie posiadamy urządzenia od renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

– mówi jeden z pracowników firmy Torpak.

Przedsiębiorstwo zajmuje się także produkcją wysokiej jakości worków foliowych przeznaczonych do pakowania próżniowego, czy etykiet samoprzylepnych. Wszystkie tego typu produkty posiadają odpowiednie certyfikaty pozwalające na bezpieczny kontakt z żywnością.

Doświadczeni pracownicy zawsze służą pomocą przy wyborze najodpowiedniejszego urządzenia, a stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas