Materiał Partnera Opakowania z tworzywa sztucznego dla transportu od firmy Unilogis

Opakowania z tworzywa sztucznego dla transportu od firmy Unilogis

W transporcie bardzo duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie produktu w celu jego bezpiecznego dostarczenia do dostawcy. Obecnie możemy wybierać spośród różnych rodzajów opakowań, dzięki czemu idealnie dopasujemy je do zawartości. Najczęściej wykorzystywanym i najbardziej uniwersalnym produktem są pojemniki wykonane z plastiku. Jakie produkty tego typu oferuje firma Unilogis?

Skrzynki przeznaczone do transportu warzyw i mięsa

Tworzywo sztuczne jest obecne w sektorze spożywczym. Jednak nie jest to typowy plastik, który może źle wpłynąć na skład i smak jedzenia, a specjalny materiał, który posiada niezbędne atesty i pozwolenia do kontaktu z żywnością. Plastikowe skrzynki są wykorzystywane między innymi podczas transportowania i przechowywania warzyw i owoców. Pojemniki oferowane przez firmę są wykonane dokładnie, a co więcej nie posiadają ostrych krawędzi, dzięki czemu nie uszkadzają zawartości podczas transportu. Na uwagę zasługują również skrzynki na mięso wykonane z plastiku, ponieważ wyprodukowano je z solidnego materiału, który nie traci swoich właściwości nawet podczas minusowych temperatur. Opakowania z tworzywa sztucznego dobrze zabezpieczą podczas przewożenia także produkty mleczarskie oraz produkty techniczne.

Plastikowe skrzynki do pieczywa

Skrzynki wykonane z plastiku można również śmiało używać także do transportowania pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Jak bowiem mówi pracownik firmy Unilogis:

Pojemniki plastikowe są używane w branży piekarniczej już od wielu lat. Zaopatrujemy w nie zarówno duże sklepy, jak i małe, tradycyjne piekarnie, które oczekują wysokiej jakości produktów. Są to tak zwane skrzynki ażurowe, które gwarantują, że pieczywo będzie nie tylko świeże podczas transportu, ale także na półkach sklepowych. Tego typu opakowania sprawdzą się nie tylko do przechowywania chlebów oraz bułek, ale także drożdżówek i innych, słodkich wyrobów.

Warto wspomnieć, że w ofercie firmy znajdziemy także specjalne wózki transportowe umożliwiające transport nawet kilkunastu skrzynek jednocześnie.

Opracowanie:

Unilogis Adam Bartosz

Bielsko-Biała , Rodzinna 45

Podziel się