Materiał Partnera
Obróbka skrawaniem najwyższej jakości

Obróbka skrawaniem najwyższej jakości

Obróbka skrawaniem, jest to mający na celu nadanie obrabianemu elementowi odpowiedniego kształtu. Można wykonywać je za pomocą frezarki, tokarki, szlifierki itp. Polega ona na sukcesywnym usuwaniu warstwy wierzchniej elementu. Obróbka może się odbywać poprzez frezowanie, szlifowanie, toczenie, wiercenie, dłutowanie, struganie itd. Należy jednak pamiętać, że wykonywać tego typu prace, powinna zawsze osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia i umiejętności.

Jakie są sposoby obróbki skrawaniem?

Elementy można poddawać obróbce między innymi poprzez frezowanie, toczenie, wiercenie i szlifowanie. Aby kształtować w ten sposób poszczególne elementy, należy posiadać odpowiedni sprzęt i co ważniejsze- umiejętności. Dopuszczając osoby niewykwalifikowane do sterowania maszyną, która będzie skrawać materiał, może być tragiczne w skutkach. Dlatego należy pamiętać, aby zadania tego typu zawsze oddawać osobom doświadczonym, które znają się na wykonywanej pracy. Tego typu specjaliści pracują w firmie PPHU Seweryn. Jest to firma, która istnieje na rynku od roku 1997. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jest to przodująca firma w swojej branży. Specjalizuje się w produkcji części zamiennych i podzespołów, dla przemysłu górniczego, koksowniczego, kolejowego oraz włókienniczego. Wykonują także różnego rodzaju podzespoły, dla przemysłu spożywczego i maszynowego. Powyższa firma specjalizuje się z toczeniu, frezowaniu oraz wierceniu. Poza tym wykonuje także takie prace, jak nacinanie kół zębatych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło rozwinąć park przemysłowy firmy na tyle, że nie sprawi problemu wykonanie żadnych specjalistycznych zleceń. Niezależnie od poziomu trudności wykonawstwa projektu, wyszkoleni pracownicy bez problemu wykonają nawet najtrudniejsze prace.

Sposób pracy

Dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu, przedsiębiorstwo to jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Każda osoba pracująca w tym przedsiębiorstwie, jest wyszkolonym specjalistą w swoim fachu, dzięki czemu można mieć pewność dobrze wykonanych prac, według dostarczonej specyfikacji. Prace wykonywane są na podstawie własnej dokumentacji, bądź dokumentacji dostarczonej przez klienta. Oferta powyższej firmy obejmuje takie usługi jak:

  • Frezowanie
  • Toczenie
  • Szlifowanie
  • Wiercenie
  • Dłutowanie
  • Nacinanie kół zębatych
  • Usługi cięcia piłą taśmową
  • Drobne prace spawalnicze i ślusarskie

Realizowane są tam zamówienia zarówno jednorazowe, jak i seryjne. Dodatkowym atutem tego przedsiębiorstwa jest własny transport, jakim dysponują. Dzięki niemu możliwy jest terminowy dowóz zamówionych materiałów prosto do klienta.

Opracowanie:

Seweryn PPHU Wojciech Seweryn

Burkatów 28

Podziel się