Materiał Partnera Niezawodne materiały i urządzenia do pakowania – oferta firmy TECHNO

Niezawodne materiały i urządzenia do pakowania – oferta firmy TECHNO

Jeśli poszukujesz rozwiązań, które usprawnią proces pakowania i zabezpieczania towarów, warto zapoznać się z ofertą firmy TECHNO. To przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe z wieloletnim doświadczeniem, które oferuje klientom szeroki wybór materiałów, maszyn i urządzeń, a także profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich środków. Sprawdź, co wyróżnia tę firmę.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy TECHNO?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TECHNO to firma z długą historią. Na polskim rynku istnieje od 1989 roku, początkowo będąc małą firmą rodzinną. To pierwsza firma we Wrocławiu, która oferowała klientom różnego typu opakowania foliowe oraz urządzenia pakujące – początkowo z importu, jednak w miarę rozwoju firmy rozpoczęła także produkcję.

Wytwarzane przez firmę towary, takie jak folie i worki foliowe różnego przeznaczenia, a także taśmy klejące z nadrukiem, cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bogata oferta produktowa to nie jedyny atut Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego TECHNO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy firmy świadczą fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów i urządzeń do pakowania dla dużych, małych i średniej wielkości firm. Wysoka jakość produktu i doskonała znajomość tematu zaowocowała współpracą z najbardziej znaczącymi i znanymi na polskim rynku firmami z różnych gałęzi przemysłu – i Ty możesz dołączyć do ich grona. Sprawdź, jakie materiały oferuje ta firma.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie firmy TECHNO?

Produkty, które znajdziesz w ofercie firmy TECHNO, pochodzą zarówno z produkcji własnej i importu, jak i od krajowych przedsiębiorstw. Są to wyselekcjonowane materiały, spełniające wszystkie standardy bezpieczeństwa. Cechują się wysoką jakością – zarówno wykonania, jak i zastosowanych w procesie produkcyjnym materiałów.

Korzystając z usług firmy TECHNO usprawnisz proces konfekcjonowania i zabezpieczania towarów, co jest istotnym działaniem w każdej firmie zajmującej się produkcją oraz wysyłką towarów do klienta.

Dzięki bogatej ofercie firmy masz gwarancję, że znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom, a pracownicy firmy chętnie doradzą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań – zarówno w kwestii odpowiednich materiałów do pakowania, jak i maszyn, urządzeń, a nawet całych linii pakujących.

W ofercie firmy znajdziesz materiały do pakowania:

  • różnego typu folie – rozciągliwe, termokurczliwe, barierowe, pęcherzykowe, piankowe;
  • worki, rękawy i półrękawy;
  • taśmy klejące (w tym taśmy z nadrukiem);
  • taśmy spinające;
  • wypełniacze.

Ponadto dużą część oferty stanowią maszyny i urządzenia wykorzystywane w procesie pakowania w wielu przedsiębiorstwach – między innymi pakowaczki próżniowe komorowe, owijarki, zgrzewarki do folii i zaklejarki.

Dla bardziej wymagających klientów Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TECHNO oferuje także profesjonalne automatyczne linie pakujące, które znacznie przyspieszają proces pakowania, zwiększając tym efektywność firmy.

Opracowanie:

Techno PPHU Jan Ziomek sp.j

Wrocław , Tadeusza Kościuszki 150

Podziel się