Materiał Partnera Nasmaruj i zakonserwuj instalację domową

Nasmaruj i zakonserwuj instalację domową

Instalacja wodno – kanalizacyjna w domu lub mieszkaniu to element, który eksploatowany jest niemalże bez przerwy. Aby mieć pewność, że ten element domu pozostanie na długo niezawodnym, poza odpowiednio dobranym materiałem, warto zadbać również o jego dodatkowym zabezpieczeniu w postaci specjalistycznego smaru.

Wydaje się, że w przypadku domowej instalacji wodno – kanalizacyjnej najważniejszą kwestią jest jej prawidłowe rozplanowanie, a także wykonanie z odpowiedniej jakości materiałów. Elementem dodatkowym, który pozwoli na zabezpieczenie elementów instalacji przed zbyt szybkim zużyciem są specjalistyczne smary, które znakomicie sprawdzają się w kontakcie z powierzchniami produkowanymi z tworzyw sztucznych. Firmą, która oferuje sprzedaż tego typu smarów jest przedsiębiorstwo Nasko z Piaseczna w województwie mazowieckim.

Specjalistyczny smar

Firma Nasko specjalizuje się głównie w produkcji różnorakich elementów z tworzyw sztucznych, wykonywanych metodą wtryskową lub wytłaczaną. Oprócz tego w swojej ofercie posiada specjalistyczny smar silikonowy Naskosil. Jest to produkt, którego cienką warstwą pokrywa się powierzchnię, co zapewnia maksymalną redukcję tarcia, a także wzmocnienie żywotności urządzeń i elementów nim pokrytych. Smar jest produktem bezzapachowym o białym kolorze i gęstości 1,25 g / cm3. Jest bardzo odporny na temperaturę, gdyż wytrzymuje wahania od -50 stopni do plus 230 stopni Celsjusza. Dodatkowo jest produktem dielektrycznym, czyli nieprzewodzącym prądu. Smar Naskosil zapobiega zamarzaniu mechanizmów ruchomych oraz przymarzaniu elementów ściśle ze sobą połączonych, z kolei jego odpowiednia gęstość predysponuje go do stosowania na powierzchniach pionowych.

Bezpieczny i trwały

Smar firmy Nasko doskonale sprawdza się również w przypadku instalacji wodno – kanalizacyjnych. Badania Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego potwierdziły, że smar Naskosil jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z wodą pitną, dlatego może być bez przeszkód stosowany w przypadku domowej instalacji wodociągowej. Posmarowane nim takie elementy instalacji jak zawory, uszczelki, złącza, krany, przeguby są skutecznie konserwowane, zyskując tym samym zwiększoną trwałość. Smar Naskosil znajduje również swoje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, drukarskim, tekstylnym, papierniczym oraz spożywczym, a także może być stosowany do konserwacji urządzeń elektrycznych."

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas