Materiał Partnera Marka DIRAK – najwyższej klasy zamki, uszczelki oraz zawiasy…

Marka DIRAK – najwyższej klasy zamki, uszczelki oraz zawiasy…

Jeśli poszukujesz wysokich jakościowo, oraz atrakcyjnych cenowo elementów systemów mocujących – i nie tylko – które wykorzystywane są w szeroko rozumianym przemyśle, motoryzacji, czy też w branży produkcji drzwi, koniecznie zapoznaj się z produktami marki DIRAK. W Polsce dystrybuuje je firma ADMEL POLSKA, słynąca z szybkich dostaw.

Oferta marki DIRAK

W ofercie marki DIRAK, znaleźć można przede wszystkim zamki ćwierćobrotowe, pokrętła obrotowe, zawiasy, chwyty, produkty transportowe, języki hakowe, uchwyty zaciskowe, zamki zatrzaskowe, haczyki zabezpieczające z dociskiem, systemy zamków baskwilowych, uszczelki, czy różnego rodzaju akcesoria uzupełniające i łączniki. Renomę marki potwierdza jednak nie tylko tworzenie produktów dedykowanych szeroko dla domu – mowa o zawiasach chowanych do ościeżnic drzwiowych – ale także dla motoryzacji, a uszczegóławiając dla transportu kolejowego. Mowa o konstrukcjach zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego, które muszą wytrzymywać olbrzymie obciążenia, a przy tym muszą zachowywać niebywałą żywotność. Są to bowiem elementy pociągów, czy też tramwajów…

Firmami, które mogą być zainteresowane produktami DIRAK, są zaś producenci maszyn i urządzeń, instalacji technicznych i narzędziowni, drzwi, szafek elektrycznych, osłon urządzeń, czy nawet sprzętów medycznych. Różnego rodzaju elementy takie, jak np. zamki dociskowe, mają także swoje zastosowanie w rozdzielnicach elektrycznych, pojazdach, czy meblach!

Przykładowy produkt: Zawias chowany Pr02 90° Ościeżnica drzwiowa 26mm do drzwi

Przykładowym, wysokim jakościowo produktem, który można znaleźć w ofercie firmy DIRAK, jest zawias chowany Pr02 90° Ościeżnica drzwiowa 26mm do drzwi. Wykonany jest on ze stali platerowanej oraz stali cynkowanej, co zapewnia wysoką odporność na obciążenia, rdzę, czy uszkodzenia mechaniczne. Tego typu produkt dedykowany jest zaś dla drzwi prawostronnych lub lewostronnych. Zawias chowany wyposażony jest zaś w środkową prowadnicę, która pozwala uniknąć zjawisko przesunięcia zawiasu w pionie, zarówno podczas działania sił nacisku, jak i przy regulacji drzwi.

Dlaczego warto wybierać markę DIRAK?

Marka DIRAK to przede wszystkim gwarancja wspomnianej jakości. Jest to bowiem producent międzynarodowy, posiadający swoje oddziały między innymi w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech, w Chinach, czy Indiach. To tam znajdują się laboratoria badawcze, opracowujące innowacyjne rozwiązania, a także dbające o najwyższe parametry techniczne każdego detalu. DIRAK wyróżnia się jednym z najbardziej restrykcyjnych procesów testowych, dopuszczając do obrotu tylko te produkty, które spełniają wszystkie parametry granicy górnej. To powoduje, że elementy montowane w drzwiach, czy nawet pojazdach (kolej) nie psują się nawet przez kilkanaście lat – i więcej – użytkowania. Oprócz tego podkreślić można atrakcyjne rynkowe ceny, które DIRAK i jego autoryzowani dystrybutorzy oferują dla swoich klientów biznesowych.

Warto wiedzieć! Zarówno dystrybutorzy, jak i sam producent DIRAK, oferują ważne dla wielu firm rysunki CAD. To one pozwalają określić, czy dany produkt, będzie idealnie dopasowywał się do konstrukcji produkowanej przez kolejną firmą. Mowa np. o producentach drzwi.

Autoryzowany dystrybutor DIRAK

W Polsce autoryzowanym dystrybutorem marki DIRAK, jest firma ADMEL POLSKA, specjalizująca się w sprzedaży hurtowej zamków, okuć, zgrzewarek ultradźwiękowych, prowadnic teleskopowych, uchwytów, uszczelek, taśm, czy zawiasów. Ich ceny są bardzo niskie, jak na produkty w standardzie premium, a obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. Mowa zarówno o zapewnianym doradztwie technicznym, jak i o systemie gwarancyjnym oraz o błyskawicznych dostawach. Firma ADMEL na swojej dedykowanej stronie internetowej, udostępnia również szeroko opisane katalogi, które dotyczą nie tylko produktów DIRAK, ale między innymi prowadnic ACCURIDE. Mowa o takich produktach, jak prowadnice liniowe, prowadnice z częściowym wysuwem, prowadnice do szaf elektrycznych, do drzwi chowanych, czy też o prowadnicach liniowych kulkowych. 

Opracowanie:

Admel Polska Sp. z o.o.

Otrębusy , Krzywa 1

Podziel się