Materiał Partnera Komfortowe prace na wysokości? Tylko przy pomocy dźwigu

Komfortowe prace na wysokości? Tylko przy pomocy dźwigu

Prace terenowe, budowlane i na wysokości – to trzy grupy, w których konieczne jest wykorzystanie sprzętu, który nie tylko pozwoli wykonać trudne zadania, ale zapewni w ich trakcie bezpieczeństwo. Ze względu na swoją wielofunkcyjność i szeroki zakres zastosowania, przydatny w ich wykonaniu jest dźwig. Inwestorzy i wykonawcy z Wrocławia mogą w tym przypadku liczyć na profesjonalne usługi wynajmu dźwigów.

Atrakcyjne warunki

Prowadzony przez Kazimierza Tomaszewskiego Zakład transportowo-dźwigowy działa we Wrocławiu. Potencjalnym klientom oferuje korzystne warunki wynajmu dźwigów terenowych i budowlanych oraz usługi dźwigowe, a także w zakresie prac wysokościowych.

Wynajem sprzętu dźwigowego obejmuje maszyny od udźwigu od 25 do 50 ton i długości wysięgnika od 24 do 38 metrów. Dźwigi terenowe na Starach 66 są w stanie unieść ciężar do 6 ton na wysokość 13 metrów. Pozwala to na ich zastosowanie w wielu różnego rodzaju pracach wykonywanych na potrzeby transportu, prac budowlanych oraz terenowych.

Wrocław jest miastem, które prężnie się rozwija i w związku z tym realizowane są w nim liczne inwestycje. Specyfika usług dźwigowych sprawia, że nie w każdym przypadku opłacalne jest posiadanie potrzebnego sprzętu. Wypożyczanie dźwigów jest na tyle powszechne, że zarówno inwestorzy, jak i wykonawcy będą w stanie skorzystać z optymalnej dla nich oferty.

Prace wysokościowe zawsze też wiążą się z pewnym ryzykiem i kluczowe w ich przeprowadzaniu jest zachowanie restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystać z usług firmy, której działalność obejmuje również tę sferę robót budowlanych.Możliwości wykorzystania

Największą korzyścią płynącą z wynajmu dźwigów budowlanych jest optymalizacja kosztów. Skorzystanie z usług firmy oferującej sprzęt dźwigowy będzie tańsze niż utrzymanie własnych maszyn. Dodatkowo też nie będziemy musieli martwić się o właściwe serwisowanie i ewentualne naprawy – do wykonania pracy otrzymamy w pełni sprawne urządzenia dźwigowe z gwarancją bezpieczeństwa użytkowania.

Zakres działań, które kryją się pod hasłem „prace budowlane i terenowe” związany jest przede wszystkim z działaniami na ciężkich materiałach, często o dużych gabarytach. Na tym polu urządzenia dźwigowe wykorzystywane są do przenoszenia elementów konstrukcji stalowych, załadunku i rozładunku. Są nieocenione w podnoszeniu ładunku na duże wysokości – na przykład podczas budowy biurowca. Bez ich użycia wszelkie inwestycje budowlane trwałyby o wiele dłużej lub byłyby w ogóle niemożliwe do zrealizowania.

Wynajem dźwigów we Wrocławiu oferowany przez firmę prowadzoną przez Kazimierza Tomaszewskiego uzupełniony jest o ofertę wynajmu specjalistycznego ciężkiego sprzętu.

Opracowanie:

Podziel się