Materiał Partnera Jakie rodzaje dźwigów można wynająć w firmie usług dźwigowych Rybacki?

Jakie rodzaje dźwigów można wynająć w firmie usług dźwigowych Rybacki?

Wiele prac na wysokości nie byłoby możliwych do wykonania, gdyby nie urządzenia dźwigowe. Nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na zakup własnego sprzętu, dlatego firma usług dźwigowych Rybacki z Wólki Majdańskiej oferuje wynajem różnych rodzajów maszyn. Bogata oferta pozwala na dobór dźwignicy lub podnośnika w zależności od własnych potrzeb i specyfiki zlecenia.

Dźwigi samojezdne

Inaczej nazywany również żurawiem samochodowym, samobieżnym lub samojezdnym. Jeden z popularniejszych rodzajów dźwigów, który jest umieszczony na wzmocnionym podwoziu samochodu ciężarowego albo specjalistycznym podwoziu samojezdnym. Różne ich modele stanowią większą część oferty firmy usług dźwigowych Rybacki z Wólki Majdańskiej. Nowoczesne konstrukcje są wyposażone w teleskopowe ramię wysięgnika, co umożliwia sprawny transport różnorodnych ładunków na dużych wysokościach, dzięki zautomatyzowaniu trybu pracy. Ich podwozie jest napędzane spalinowo, a ramię zaś mechanicznie, elektrycznie bądź hydraulicznie. Ważne, aby podczas wynajmu zwrócić uwagę na udźwig. Pracownicy Firmy Rybacki są gotowi służyć profesjonalnym doradztwem w tej kwestii, a w swojej flocie posiadają maszyny o udźwigu nawet do 100 ton.

Samochody HDS

To hydrauliczny dźwig samochodowy, czyli samochód ciężarowy z zainstalowanym na stałe żurawiem przeładunkowym – przenośnym. Wysięgnik zamontowany jest zazwyczaj między kabiną kierowcy a skrzynią na obrotowej kolumnie. Składa się z dwóch ramion połączonych w sposób przegubowy napędzanych siłownikami hydraulicznymi. Dzięki temu maszyna jest przystosowana do samodzielnego załadunku oraz załadunku przewożonego materiału. W firmie Rybacki tego typu pojazdy, jak również pozostałe urządzenia dźwigowe są wynajmowane tylko i wyłącznie z operatorem. Obsługa wymaga dysponowania odpowiednimi uprawnieniami oraz aktualnymi szkoleniami BHP. To pozwala na wykonanie zlecenia z pełnym profesjonalizmem, a także starannością.

Podnośniki koszowe

To maszyny zaliczane do urządzeń transportu bliskiego, które umożliwiają wykonywanie pracownikom różnych czynności na wysokości. Konstrukcja kosza, na którym podnosi się ludzi, znacznie ogranicza ryzyko wypadku i zagrożenia zdrowia oraz życia. Bardzo często stanowią alternatywę dla rusztowania, na przykład podczas malowania elewacji. Ich specyfika sprawia, że są wykorzystywane nie tylko do prac remontowo-budowlanych, ale także w akcjach ratowniczych. W ofercie firmy Rybacki można odnaleźć wiele rodzajów podnośników koszowych w wariancie samochodowym bądź też samojezdnym. Wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty oraz techniczne badania okresowe, dzięki czemu są dopuszczone do użytku przez Urząd Dozoru Technicznego.

Podziel się