Artykuł sponsorowany Gdzie kupić kanistry na chemię?

Gdzie kupić kanistry na chemię?

Środki chemiczne, takie jak chemia gospodarcza lub samochodowe płyny eksploatacyjne są zwykle przechowywane dużych i szczelnych kanistrach. Producenci tego typu substancji powinni skupić się nie tylko na wyglądzie opakowań, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwie. Gdzie najlepiej złożyć hurtowe zamówienie na wysokiej jakości kanistry do przechowywania chemii?

Jak wybrać?

Podczas poszukiwania kanistrów, aby móc rozlać do nich swoje produkty, należy zwrócić uwagę na wiele cech. Wśród najistotniejszych można wymienić głównie:

  • Tworzywo – powinno być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak upadek z wysokości i nacisk.
  • Nakrętka – ma ogromne znaczenia zwłaszcza wśród substancji, które mogą niszczyć powierzchnie, z którą się zetkną, na przykład wybielających, barwiących lub tłustych olejów. Dobra nakrętka to przede wszystkim szczelność kanistra.
  • Dozownik – kanistry przeznaczone np. do olejów silnikowych lub płynów do spryskiwaczy mogą być wyposażone w dodatkowe dozowniki i lejki, które ułatwią uzupełnianie płynów eksploatacyjnych w pojeździe, kiedy nie ma się przy sobie osobnego lejka.
  • Rozmiary – rozmiar kanistra powinien być dostosowany do rodzaju płynu i jego przeznaczenia, aby można było wygodnie korzystać i żeby był ekonomiczny.

Słabej jakości opakowania mogą szybko ulec zniszczeniu jeszcze przed trafieniem do rąk klienta, na przykład podczas transportu. Byłaby to dla przedsiębiorstwa niepotrzebna strata finansowa.

Gdzie kupić?

Najlepszym sposobem na znalezienie kanistrów dobrej jakości będzie znalezienie profesjonalnego producenta, który stara się dopasować swoje produkty do potrzeb każdego klienta. Przykładem może być firma Buwar, której siedziba znajduje się w Legnicy. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatą ofertą kanistrów, zróżnicowanych pod względem typów i pojemności. Świadczy usługi wytłaczania z rozdmuchem na formach własnych oraz klienta z surowców własnych lub powierzonych, ekspresowo realizuje zamówienia i zapewnia własny transport gotowych artykułów.

Mogłoby się wydawać, że zakup odpowiedniego kanistrów dla swojego zakładu to żaden problem, lecz wiele ofert to po prostu słabej jakości butle wykonane z cienkiego tworzywa. Unikać trzeba przede wszystkim miejsc, oferujących opakowania, których nie można zweryfikować przed złożeniem zamówienie. Będą to na przykład różnego rodzaju portale aukcyjne. O wiele lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z ofert polskich producentów, którzy na swojego artykuły mogą dać gwarancję jakości.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas