Artykuł sponsorowany Dlaczego warto wybrać wózki widłowe oferowane przez Z.D.M. Soszyński?

Dlaczego warto wybrać wózki widłowe oferowane przez Z.D.M. Soszyński?

Wózek widłowy to urządzenie, które wykorzystuje się nie tylko w budownictwie, ale także w firmach produkcyjnych i na halach magazynowych. Każda branża ma jednak inne potrzeby i wymagania odnoszące się do parametrów wózków widłowych. Dobry dobór wózka widłowego gwarantuje, że każda czynność z ich wykorzystaniem zostanie wykonana bezpiecznie i prawidłowo. Warto jednak wybrać sprawdzone urządzenia, które oferuje przedsiębiorstwo Z.D.M. Soszyński.

Wózki widłowe dopasowane do potrzeb

Inwestycja w wózek widłowy powinna być dobrze przemyślana, ponieważ gwarantuje nam to, że urządzenie doskonale spełni swoje zadanie i będzie dobrze dopasowane do specyfiki branży. Współpracę z firmą Z.D.M. Soszyński warto podjąć przede wszystkim ze względu na rozbudowaną ofertę wózków widłowych. Asortyment firmy obejmuje nie tylko całkowicie nowe wózki widłowe, ale także urządzenia używane, dzięki czemu klient może wybierać wśród urządzeń z różnych półek cenowych oraz o zróżnicowanych parametrach. W ofercie firmy znajdziemy wózki widłowe spalinowe oraz wózki widłowe elektryczne, które sprawdzą się zarówno do użytkowania na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach. Oznacza to, że współpracę z firmą mogą podjąć klienci specjalizujący się w różnych branżach – budownictwie, produkcji czy też posiadacze hal magazynowych.

Serwis oraz sprzedaż części zamiennych

Firma specjalizuje się również w serwisie wózków widłowych. Klienci podejmujący współpracę z przedsiębiorstwem mogą więc liczyć nie tylko na szeroki wybór wózków widłowych, ale także na pomoc fachowców w razie pojawienia się usterki. W ramach usług serwisowych specjaliści zajmą się konserwacją maszyny oraz wymianą zużytych części. Jakość serwisu jest bardzo wysoka, ponieważ mechanicy używają sprawdzonych części zamiennych. Wózki widłowe sprzedawane i naprawiane przez firmę przechodzą także przeglądy okresowe, dzięki czemu urządzenie jest dopuszczone do użytkowania przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szkolenia z obsługi wózków widłowych

By móc obsługiwać urządzenie, jakim jest wózek widłowy, konieczne jest posiadanie odpowiednich szkoleń, które uprawniają do używania wózka. Tego typu kursy także znajdziemy w ofercie firmy. Eksperci pracujący w przedsiębiorstwie dokładnie opisują kursantom, w jaki sposób bezpiecznie i prawidłowo obsługiwać urządzenie. Z całą pewnością warto wykonać to szkolenie, ponieważ certyfikat jest potrzebny w wielu branżach i podnosi naszą wartość na rynku pracy. Jeżeli zdecydujemy się na udział w kursie prowadzonym przez firmę Z.D.M. Soszyński, będziemy mieć pewność, że dobrze przygotuje nas on do pracy w zawodzie. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas