Materiał Partnera Dlaczego deski warto zamówić w firmie Ew-drew PPHU Ewa Kałucka?

Dlaczego deski warto zamówić w firmie Ew-drew PPHU Ewa Kałucka?

Deski to produkt uniwersalny, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Wykorzystywane są do budowy wielu elementów oraz jako materiał wspierający. Warto jednak zamawiać odpowiedniej jakości wyroby, które cechują się odpowiednimi parametrami i jakością. Firma Ew-drew PPHU Ewa Kałucka oferuje asortyment na wymiar, który może być wykorzystany wszędzie.

Ew-drew PPHU Ewa Kałucka – szeroki asortyment

Drewno jest materiałem wykorzystywanym nieustannie do produkcji rozmaitych wyrobów oraz stosowane jako element obiektów, a także jako surowiec opałowy. Warto zaopatrywać się u odpowiednich dostawców, takich jak Ew-drew PPHU Ewa Kałucka. Producent oferuje inwestorom oraz klientom indywidualnym na indywidualne zamówienie i na dokładny wymiar drewno konstrukcyjne oraz takie elementy jak krokwie, podpory, listwy montażowe, krawędziaki, legary czy kontrłaty. W ofercie znajdują się też drewno opałowe oraz trociny. Szczególnym typem asortymentu są deski. Mają one bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach i przy rozmaitych realizacjach.

Wykonujemy deski w standardowych wymiarach, ale na zamówienie jesteśmy w stanie dostosować je do indywidualnych potrzeb odbiory.

– dodaje ekspert firmy.

Zalety desek

Drewno wygląda dobrze, jest naturalne, solidne i stanowi ciekawy wykończenia wnętrz. Największą zaletą, jaką mają deski od firmy Ew-drew PPHU Ewa Kałucka jest mnogość zastosowań materiału. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich jakość. Powinny być odpowiednio ususzone, nie mogą zawierać ubytków w wyniku działania korników ani śladów po obecności pleśni. W tym celu pracownicy Ew-drew wstępnie je impregnują. Warto jednak na dalszym etapie ich obróbki wykonać proces raz jeszcze z wykorzystaniem oleju lub lakieru i zabieg ten regularnie powtarzać. Twardość drewna jest ważną jego cechą, jeśli ma być wykorzystane np. na podłogi czy taras. Wówczas jest kluczowa, ponieważ przekłada się na bezpieczeństwo oraz trwałość. Deski wykorzystywane dalej do produkcji mebli powinny być po prostu nienaruszone.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas