Artykuł sponsorowany Dekoracje na Wielkanoc – świąteczny nastrój w Twoim domu

Dekoracje na Wielkanoc – świąteczny nastrój w Twoim domu

Wielkanoc to bardzo rodzinny i podniosły czas w większości domów. Jak sprawić, żeby nastrój w zaciszu domowym był bardziej świąteczny w tym okresie? Przede wszystkim warto postawić na odpowiednie dekoracje. To dzięki nim każdy członek rodziny poczuje klimat świąt i będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się tymi dniami. Zbudowanie klimatu wielkanocnego we wnętrzach to nie lada wyzwanie. Sprawdź, na co warto się zdecydować.

Ozdoby wielkanocne w domu

Dekoracje na Wielkanoc sprawiają, że w domu zaczyna panować fantastyczny klimat nadchodzących świąt. Oczywiście można je wykonać samemu – z pewnością spodoba się to wszystkim młodszym członkom rodziny. Malowanie pisanek jest świetną zabawą i potrafi wydobyć dużo ciekawych pomysłów i pokładów kreatywności z dzieci oraz z dorosłych. Później z pewnością pięknie będą wyglądać w koszyku lub na świątecznym stole. 

Warto także zastanowić się nad wiankami i stroikami wielkanocnymi, które warto zawiesić na drzwiach wejściowych. Będą wówczas witać rodzinę oraz gości, wprowadzając ich w wyjątkową atmosferę świąt. 

Ciekawym pomysłem jest postawienie w różnych miejscach w domu figurek, na przykład wykonanych z wysokiej jakości drewna, w kształcie zajączków lub pisanek. Duży wybór takich ozdób można znaleźć w ofercie firmy Pracownia Antula Michał Hoffmann. Posiadają bogaty asortyment zawieszek wielkanocnych, topperów oraz dekoracji. 

Idealnie przystrojony świąteczny stół

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć oczywiście kwiatów. Stanowią doskonałe wykończenie całej kompozycji, którą z takim poświęceniem się przygotowało. Dobrym wyborem będą gałązki bazi lub tulipany, hiacynty i żonkile. Na pewno dodadzą radości oraz wiosennego powiewu na każdym stole

Ciekawym pomysłem jest także wybranie dekoracji wielkanocnych, które będą doskonałym wykończeniem każdej zastawy. Oprócz misek z pisankami, kwiatów i stroików, warto także postawić na drobne elementy, jak na przykład pierścień na serwetki w kształcie zajączka. Ręcznie wykonany, bez ostrych krawędzi, będzie nadawał ton i świąteczny klimat w bardzo subtelny sposób. Serwetki warto wybrać z symbolami Wielkanocy, czyli pisankami, króliczkami lub barankami. 

Na stole warto także dobrać odpowiednie kolory zastawy oraz elementów dekoracyjnych. Ciekawym pomysłem jest postawienie na pastelowe barwy, które kojarzą się z wiosną oraz nadchodzącymi ciepłymi dniami. Będzie to wyglądać bardzo urokliwie i z pewnością dania wielkanocne podane w pięknym otoczeniu ozdób będą smakowały niesamowicie!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas