Materiał Partnera Co możemy zrobić z drewnianej skrzynki?

Co możemy zrobić z drewnianej skrzynki?

Mając drewniane skrzynki, możemy stworzyć wiele różnych fantastycznych przedmiotów do domu, które sprawią, że wnętrze naszego mieszkania będzie wyglądało jeszcze korzystniej. Najpopularniejszym elementem wystroju mieszkania, który może być wykonany ze skrzynki drewnianej, jest stolik kawowy. Z takim stolikiem możemy się spotkać w bardzo wielu domach. Co jeszcze możemy zrobić z drewnianej skrzynki? O tym w naszym artykule - zachęcamy do przeczytania.

Ozdoba każdej sypialni - stolik nocny

Stolik nocny to przedmiot, który powinien się znaleźć w każdej sypialni. W końcu jest on niezwykle przydatny - możemy na nim umieścić wszystko to, co może nam być potrzebne przed snem, jak i chwilę po przebudzeniu. Mogą to być na przykład okulary, książka, czy szklanka wody. Jest to funkcjonalny przedmiot, który może być wykonany z drewnianej skrzynki. Stolik nocny może być stworzony z dwóch skrzynek drewnianych, dzięki czemu po obciążeniu (np. książkami) dolnej skrzynki, stolik nocny będzie znacznie stabilniejszy.

Tworząc stolik ze skrzynek drewnianych, możemy stworzyć taki, jaki tylko chcemy. Możemy pomalować go na dowolny kolor, a także go uatrakcyjnić, poprzez dodanie jakichś dodatków.

Gdzie możemy kupić drewniane skrzynki?

Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w produkcji opakowań drewnianych. Idealnym przykładem takiej firmy jest Eco-Styl z Przyłęka. To producent opakowań z drewna, który oferuje swoim klientom skrzynki drewniane, donice ozdobne oraz opakowania drewniane.

Stolik kawowy - niezbędny element każdego salonu

Stolik kawowy stworzony za pomocą drewnianych skrzyni może być zrobiony na bardzo wiele sposobów. Możemy do tego wykorzystać cztery drewniane skrzynie - albo mniej lub więcej. Wszystko jest zależne od naszych preferencji. Aby taki stolik kawowy był stabilny, wystarczy, że położymy na nich taflę szkła.

Podnóżek i półki to kolejne przedmioty, które możemy stworzyć z drewnianych skrzynek. Półka wykonana z drewnianych skrzynek może służyć za małą biblioteczkę lub też jako doskonały kwietnik. Oba te przedmioty to świetne rozwiązanie zwłaszcza do niewielkich mieszkań - dzięki nim zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Podsumowując, jak możemy wyżej zauważyć, istnieje mnóstwo opcji wykorzystania drewnianych skrzynek. Warto zaznaczyć, że możemy je również wykorzystać do czego innego - co nam tylko wyobraźnia podpowiada. Jednak najczęściej znajdują one zastosowanie jako elementy wystroju wnętrza mieszkania.

Opracowanie:

Eco-Styl Elżbieta Skomra

Przyłęk 122

Podziel się