Materiał Partnera Błyskawiczny, tani i kompleksowy serwis wind – usługi firmy TRYB-DŹWIG

Błyskawiczny, tani i kompleksowy serwis wind – usługi firmy TRYB-DŹWIG

Urządzenia dźwigowe wykorzystywane są dzisiaj niemalże we wszystkich większych budynkach. Natężenie ich codziennej eksploatacji przez tysiące osób wskazuje na to, że muszą być one bardzo trwałe i żywotne. Konstrukcje od najlepszych producentów właśnie wyróżniają się takimi cechami, co nie oznacza, że wśród nich nie występują usterki. Ich sprawne usuwanie jest ważne z wielu powodów, dlatego zawsze warto mieć pod ręką dane kontaktowe, do takich serwisantów, jak TRYB-DŹWIG!

Szeroka oferta serwisowa

Firma TRYB-DŹWIG gwarantuje bardzo szeroką ofertę serwisową, dedykowaną dla klientów indywidualnych, publicznych oraz biznesowych. Często proszą oni o eliminowanie małych usterek, lub poważniejszych uszkodzeń wind osobowych, wind towarowych, wind szpitalnych i kuchennych, platform dla osób niepełnosprawnych, a także suwnic i wciągarek przemysłowych/budowlanych. Ważne jest zatem to, aby specjaliści takich podmiotów, jak TRYB-DŹWIG, byli szeroko przeszkoleni w zakresie konstrukcji od różnych producentów. Mowa między innym o konieczności doskonałej znajomości technologii dźwigowej zarówno hydraulicznej, jak i też elektrycznej!

Błyskawiczna obsługa

Specjaliści TRYB-DŹWIG działają na rynku ponad dwadzieścia kilka lat, a to nie tylko pozwala docenić ich szerokie wyspecjalizowanie dziedzinowe, ale też wdrożone modele obsługi klientów. Mowa przede wszystkim o działaniu niemalże w ramach „pogotowia dźwigowego”, które jest w stanie zapewnić kompleksowe naprawy w szybkim czasie. Mogą one zaś dotyczyć instalacji elektrycznych, przewodów, paneli sterowniczych, oświetlenia, napędu hydraulicznego, maszynowni, czy też innych podzespołów, którym TRYB-DŹWIG, w razie potrzeby gwarantuje części zamienne bądź też oryginalne. Warto przy tym wiedzieć, że z takimi podmiotami, często właściciele obiektów przemysłowych, biurowym, komercyjnych, czy publicznych, podpisują szerokie umowy serwisowe, konserwacyjne i przeglądowe!

Zalecenia po wykonanym serwisie

Eksperci TRYB-DŹWIG po wykonanym serwisie, bardzo często oferują swoim partnerom biznesowym, szerokie usługi dotyczące przeglądów okresowych, przeglądów generalnych, czy działań konserwacyjnych i modernizacyjnych. Olbrzymią grupą klientów, są zarządcy obiektów wspólnot mieszkaniowych – bloków i wieżowców mieszkalnych wznoszonych kilkanaście lat temu – które wymagają wymiany technologii dźwigowej na nową! Warto zatem w tym zakresie wykorzystać usługi przedsiębiorstwa TRYB-DŹWIG, dotyczące tworzenia dziedzinowych projektów inwestycyjnych. Z pełną ofertą, zapoznać się można zaś, na dedykowanej stronie www. 

Opracowanie:

Tryb-Dźwig

Bydgoszcz , Nakielska 43a

Podziel się