Materiał Partnera Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski – sprawdzony dystrybutor przetworników momentu obrotowego

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski – sprawdzony dystrybutor przetworników momentu obrotowego

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski prowadzi swoją działalność na terenie Poznania już od 1997 rok. Od lat przedsiębiorstwo to związane jest z niemiecką marką HBM, która jest własnością firmy HBK GmbH. Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski dostarcza swoim klientom wysokojakościowe urządzenia pomiarowe. Jednym z flagowych produktów firmy są przetworniki momentu obrotowego. Gdzie się je stosuje?

Pomiar momentu obrotowego – ważny nie tylko w motoryzacji

Pomiar momentu obrotowego jednoznacznie kojarzy się z branżą motoryzacyjną, a dokładniej z mocą jednostki napędowej i osiągami auta. Jednak możliwość szybkiego i dokładnego zbadania tego parametru konieczna jest również w wielu innych dziedzinach przemysłu. Stanowi on bowiem istotny element licznych procesów technologicznych. Według fizycznej definicji moment obrotowy jest wektorowym iloczynem siły prostopadłej do osi obrotu wirującego obiektu i ramienia tej siły. To bezpośredni czynnik wpływający na przyspieszenie kątowe, przez co wartość momentu obrotowego pozwala na regulację prędkości obrotowej w każdym rzeczywistym układzie. Jak informuje specjalista z Biura Inżynierskiego Maciej Zajączkowski – pomiar momentu obrotowego wykonywany jest wszędzie tam, gdzie pojawi się silnik napędzający jakąś maszynę. W związku z prężnym rozwojem technologii takie silniki wykorzystuje się niemalże w każdej branży przemysłowej – automatyce przemysłowej, produkcji narzędzi, energetyce czy rolnictwie.

Jakie przetworniki momentu obrotowego można znaleźć w ofercie Biura Inżynierskiego Maciej Zajączkowski?

Przedsiębiorstwo oferuje przetworniki momentu obrotowego wyposażone w trwałe i niezwykle precyzyjne czujniki momentu obrotowego, które umożliwiają pomiar w szerokim zakresie częstotliwości. Największą zaletą tych produktów jest wszechstronność zastosowań. Przetworniki momentu obrotowego marki HBM spełniają najwyższe normy jakościowe i techniczne oraz uchodzą za najlepsze w swojej kategorii. Korzystają z nich klienci z całego świata. Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski sprzedaje:

  • przetworniki momentu obrotowego z bezprzewodową transmisją sygnału,
  • przetworniki momentu obrotowego ze szczotkową (komutatorową) transmisją sygnału,
  • referencyjne przetworniki momentu.

Pracujący tam specjaliści służą fachowym doradztwem i pomocą w doborze przetworników momentu obrotowego dopasowanych do potrzeb i oczekiwań inwestora. Warto także wspomnieć o tym, że Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski zajmuje się też konfiguracją, serwisem i naprawą oferowanych przez siebie urządzeń i aparatury pomiarowej.

Opracowanie:

Maciej Zajączkowski Biuro Inżynierskie

Poznań , Krauthofera 16

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas