Materiał Partnera Bezpieczeństwo Twojego towaru z produktami Anapack

Bezpieczeństwo Twojego towaru z produktami Anapack

Sprzedaż za pośrednictwem internetu z każdym dniem rośnie. Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy online, bez wychodzenia z domu i oczekiwania do kasy w ogromnych kolejkach. Czy jest coś wygodniejszego niż buszowanie po sklepach z pozycji komfortowej kanapy? Warto jednak pamiętać, że na zadowolenie klientów ma wpływ nie tylko jakość towaru, ale sposób jego zabezpieczenia. Z produktami firmy Anapack zamówione produkty dotrą do Twoich klientów w nienaruszonym stanie. 

Wypełnienie przesyłki to podstawa

Nie tylko delikatne i kruche przedmioty wymagają solidnego zabezpieczenia w transporcie. Również kosmetyki czy odzież trzeba odpowiednio ochronić przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami. Ponadto klient, widząc, że sprzedawca dokłada wszelkich starań, by zamówiony towar dotarł w idealnym stanie, zyskuje zaufanie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości również skorzysta z jego usług. Produktem, który od lat cieszy się ogromną popularnością jest oczywiście folia bąbelkowa. Dzięki niezwykłej trwałości i odporności na rozerwania bezkonkurencyjnie zabezpiecza ostre krawędzie produktów, amortyzuje wstrząsy, nie dopuszcza do uszkodzenia towaru i chroni go przed zawilgoceniem. To również świetne rozwiązanie dla sprzedawców roślin. Folia bąbelkowa doskonale zabezpieczy je przed niską temperaturą. Dużo wolnej przestrzeni w paczce? W Anapack możesz także zakupić papierowe bądź foliowe „poduszeczki”, jak również poliestrowe pianki, które ustabilizują towar.

Jak w pełni ekologicznie zapakować towary? 

Pragniesz do minimum ograniczyć używanie tworzyw sztucznych i pokazać klientom, że nie tylko dbasz o ich towar, ale także troszczysz się o planetę? Do wypełnienia przesyłek możesz użyć znanej od wielu lat tektury. To lekki, tani i skuteczny materiał, który świetnie poradzi sobie z zabezpieczeniem Twoich produktów. Przedsiębiorstwo Anapack oferuje kilka rodzajów tektury. Znajdziesz tam tekturę dwuwarstwową, stosowaną najczęściej w przemysłach: meblowym, szklarskim, chemicznym, a także do zabezpieczania materiałów budowlanych. Anapack oferuje również tekturę trzywarstwową, która doskonale sprawdza się w transporcie lekkich przedmiotów. W przypadku przedmiotów o dużej wadze i rozpiętości najlepszym wyborem będzie zakup tektury pięciowarstwowej. 

Dlaczego warto wybrać Anapack?

Anapack to rodzinna firma, która obecna jest na polskim rynku od 1996 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatemu asortymentowi Anapack pozyskało szerokie grono zadowolonych klientów. Od wielu lat kompleksowo zaopatrują zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych w wyroby foliowe, tekturowe, papier i sprzęt BHP. Wybierając Anapack, możesz liczyć na najwyższą jakość produktów, terminowość dostaw i pełen profesjonalizm. Anapack zatrudnia rzetelnych pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy służą fachowym doradztwem i na każdym kroku dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas