Materiał Partnera Autoelektromechanika Krzysztofa Kiersnowskiego – Twój warsztat elektromechaniczny

Autoelektromechanika Krzysztofa Kiersnowskiego – Twój warsztat elektromechaniczny

Wymiana uszkodzonych lub zużytych alternatorów, rozruszników, agregatów lub elektronarzędzi to duży wydatek, którego wiele osób woli uniknąć, zlecając naprawę w lokalnym warsztacie. Jedną z takich specjalistycznych firm, która od 1986 roku świadczy kompleksowe usługi naprawcze różnego rodzaju urządzeń, jest przedsiębiorstwo Krzysztofa Kiersnowskiego, Autoelektromechanika, profesjonalny serwis i sklep.

Kompleksowy serwis i usługi elektromechaniczne

Elektromechanicy z firmy Autoelektromechanika, zlokalizowanej w Bielsku Podlaskim, to zawodowcy, doskonale obeznani z budową części, podzespołów i urządzeń oraz metodami ich napraw. W zakładzie wykonywane są różnorodne usługi, takie jak: przezwajanie i naprawy silników – w tym również modeli elektrycznych, regeneracje alternatorów oraz serwis elektronarzędzi, prostowników, sprężarek czy rozruszników.

Usługi warsztatu Kiersnowski Krzysztof. Autoelektromechanika obejmują też przeglądy i naprawy poszczególnych części agregatów prądotwórczych: silników oraz prądnic. Serwisanci bielskiej firmy dokładają wszelkich starań, by szybko i sprawnie przywrócić urządzenie do stanu pierwotnego oraz wyeliminować konieczność zakupu nowego sprzętu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu klienci oszczędzają swoje pieniądze, a jednocześnie zmniejsza się ilość wytwarzanych lokalnie elektrośmieci.

Sklep elektromechaniczny

Jako podmiot istniejący na rynku od lat osiemdziesiątych, przedsiębiorstwo Krzysztofa Kiersnowskiego nawiązało wiele wartościowych kontaktów z krajowymi producentami i dostawcami, czego naturalną konsekwencją było powstanie sklepu stacjonarnego. Dzięki szeroko rozwiniętej bazie partnerów biznesowych oraz wypracowanym na przestrzeni dekad zasadom współpracy, bielski sklep ma w swoim asortymencie wyłącznie wysokiej jakości części, które można zakupić w dobrych cenach.

W sklepie z częściami, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie warsztatu elektromechanicznego, można nabyć: łożyska, regulatory napięcia, alternatory, druty nawojowe, a także rozruszniki, profesjonalne materiały elektroizolacyjne oraz różne części zamienne. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych, którzy poszukują zróżnicowanych części do swoich pojazdów i zależy im na przystępnych, konkurencyjnych cenach oraz rzetelnej obsłudze. Sąsiedztwo sklepu z częściami ułatwia serwisantom ekspresową i precyzyjną realizację napraw oraz regeneracji, niezależnie od poziomu skomplikowania zlecenia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas