Artykuł sponsorowany ANDRE-TECH – systemy grzewcze oparte na energii odnawialnej

ANDRE-TECH – systemy grzewcze oparte na energii odnawialnej

Jako wykonawca instalacji grzewczych opartych na ekologicznych rozwiązaniach ANDRE-TECH stawia na nowoczesną technologię i profesjonalizm. Każdego klienta traktuje indywidualnie, dopasowując projekt do możliwości finansowych inwestorów i proponując wyjścia optymalne. Dwadzieścia lat doświadczenia w branży związanej z energią odnawialną to gwarancja wysokiej jakości prowadzonych usług.

Inteligentne instalacje grzewcze

Wśród proponowanych przez ANDRE-TECH rozwiązań znajdują się pompy ciepła. Są one ekologiczne i bezpieczne – nie zachodzi w nich proces spalania. Swoim klientom ANDRE-TECH może zaoferować pompy powietrzne, pompy gruntowe oraz poziomy wymiennik gruntowy. Kolektory przy pompach ciepła mają za zadanie zbierać energię, którą wykorzystuje pompa. Przy montażu kolektora gruntowego pionowego konieczny jest odwiert pod pompę ciepła, który wykona ANDRE-TECH przy zastosowaniu profesjonalnej wiertnicy.

Do rozwiązań ekologicznych należy również fotowoltaika obecna w ofercie ANDRE-TECH. Instalacja fotowoltaiczna oparta jest na energii słonecznej i pozwala na produkcję energii w ilości wystarczającej na zaspokojenie potrzeb jednego budynku.

Osobną sferę usług firmy ANDRE-TECH stanowi ogrzewanie ścienne i podłogowe. W tym zakresie firma oferuje systemy ogrzewania niskotemperaturowego płaszczyznowego. Cechuje je wysoka trwałość, ekonomiczne zużycie, pozwalają na współpracę z ekologicznymi źródłami ciepła, takimi jak pompy ciepła, mają zdolność samoregulacji. Brak grzejników pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni pomieszczeń, a dzięki równomiernemu oddawaniu ciepła przez płaszczyznę pomieszczenie jest ogrzane optymalnie. Nie ma też przy tym ryzyka poparzenia – temperatury płaszczyzny grzewczej utrzymuje się na poziomie około 25 stopni Celsjusza.

Ofertę firmy ANDRE-TECH uzupełniają kotły gazowe, kotły z podajnikiem oraz kotły na eko-groszek i pellet.

Systemy rekuperacyjne

Obok montażu, sprzedaży i serwisu systemów grzewczych, ważną częścią działalności firmy ANDRE-TECH jest rekuperacja. Przeprowadzany dzięki niej odzysk ciepła pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania domu nawet o połowę. Montaż rekuperatorów zapewnia też zdrowe i czyste powietrze w pomieszczeniach.

Zasięg działania

Firma ANDRE-TECH powstała w 1998 roku, a w branży odnawialnych źródeł energii działa od 1999 roku. Daje jej to dwadzieścia lat doświadczenia, które widoczne jest w wysokiej jakości prowadzonych usług i profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia.

Głowna siedziba firmy ANDRE-TECH znajduje się w Komornikach, ale dzięki oddziałom w Lublinie i Wrocławiu jest w stanie współpracować z klientami z terenu województw opolskiego i dolnośląskiego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas