Materiał Partnera Analizatory elementarne w ofercie firmy Labsolution

Analizatory elementarne w ofercie firmy Labsolution

Warszawska firma Labsolution od dwunastu lat zajmuje się dystrybucją nowoczesnych urządzeń pomiarowych dla laboratoriów i przemysłu. Jednym z jej flagowych produktów są analizatory elementarne, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w farmacji, rolnictwie, metalurgii czy przemyśle rafineryjnym. Jakie analizatory elementarne są dostępne w ofercie firmy Labsolution?

Czym jest analizator elementarny?

Analizator elementarny to niezbędny element wyposażenia każdego nowoczesnego laboratorium analitycznego i chemicznego. Sprzęt ten przeznaczony jest do oznaczania azotu, węgla i wodoru (w podstawowej wersji) przez spalanie próbek ciekłych bądź stałych, a następnie analizę powstałych w wyniku tego procesu gazów, z wykorzystaniem kolumny chromatograficznej i detektora TCD. Dzięki analizatorom elementarnym można badać najróżniejsze materiały – od tworzyw sztucznych, poprzez paliwa, aż po związki organiczne. Sprzęty oferowane przez firmę Labsolution umożliwiają całkowitą automatyzację pomiarów i dają precyzyjne wyniki badań, co jest możliwe dzięki bardzo czułym sensorom. Czas wykonania pełnej analizy to zaledwie od 5 do 10 minut. Analizatory elementarne sprzedawane przez firmę Labsolution, zależnie od konfiguracji, pozwalają na badanie różnych pierwiastków chemicznych: CHN, CHNS, CHNSO, CHNO, CHN/CHN, CHNS/CHNS, N(Protein), NC.

Analizatory elementarne od firmy TSHR International

Firma Labsolution współpracuje z najlepszymi światowymi producentami aparatury i urządzeń pomiarowych. Jednym z nich jest marka TSHR International, która dostarcza produkty i usługi z zakresu produkcji, sprzedaży, serwisu i dystrybucji rozwiązań analizy elementarnej stosowanej w aplikacjach środowiskowych i przemysłowych. TSHR International oferuje swoim klientom analizatory azotu TN, siarki całkowitej TS oraz chloru TX w próbkach ciekłych, stałych oraz gazowych. W asortymencie firmy Labsolution można znaleźć dwa zaawansowane technologicznie analizatory elementarne wspomnianej wyżej marki. Są to:

  • analizator elementarny TSHR 6000,

  • analizator elementarny TSHR 7000.

Specjaliści z firmy Labsolution chętnie pomogą w doborze urządzenia do potrzeb inwestora. Dysponują szeroką wiedzą techniczną i dużym doświadczeniem w sprzedaży tego typu urządzeń pomiarowych. Zatroszczą się również o montaż aparatu w miejscu docelowym i przeszkolenie pracowników z zakresu jego obsługi. Po więcej informacji na temat działalności firmy Labsolution zapraszamy na jej stronę internetową lub do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem handlowym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas