Materiał Partnera WGN Biuro Nieruchomości – skuteczna pomoc w handlu nieruchomościami

WGN Biuro Nieruchomości – skuteczna pomoc w handlu nieruchomościami

Biuro Nieruchomości WGN mieści się w Lublinie i działa jako oddział europejskiego koncernu o nazwie Wielka Giełda Nieruchomości. Placówka może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Wytrwale i skutecznie pomaga swoim klientom w poszukiwaniach idealnej działki budowlanej, wypłacalnych najemców czy lokali przystosowanych do prowadzenia działalności gospodarczej. Dlaczego warto skorzystać z usług biura WGN w Lublinie?

Zespół doświadczonych pośredników nieruchomości

Nie od dziś wiadomo, że za sukcesem każdej firmy stoją jej pracownicy. Biuro WGN w Lublinie zatrudnia doświadczonych pośredników, którzy jak własną kieszeń znają lokalny rynek nieruchomości. Pośrednicy mocno angażują się w pomoc klientom i starają się dobierać oferty adekwatnie do ich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań. Są komunikatywni i kompetentni, nie mają najmniejszych problemów z obsługą klientów obcojęzycznych. Dużą zaletą jest także elastyczność agentów nieruchomości. Pośrednicy z biura WGN potrafią dostosować się czasowo do zleceniodawców i np. zaprezentować im mieszkanie w weekend czy godzinach wieczornych. To duże udogodnienie dla osób zapracowanych i klientów spoza Lublina, którzy szukają w tym mieście intratnej inwestycji.

Duża liczba ofert

Dobre biuro nieruchomości można poznać po liczbie prezentowanych ogłoszeń kupna/najmu/sprzedaży. Tak się składa, że agencja WGN w Lublinie może się pochwalić bardzo szeroką ofertą. Klienci znajdą tu między innymi:

  • działki budowlane,

  • działki rekreacyjne,

  • nowe domy na różnych etapach budowy,

  • domy z rynku wtórnego,

  • mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego,

  • lokale pod działalność gospodarczą,

  • powierzchnie biurowe,

  • garaże, miejsca parkingowe.

Co istotne, duża część dostępnych ogłoszeń to oferty na wyłączność. Oznacza to, że zleceniodawca nie znajdzie ich w żadnej innej agencji. To najlepszy dowód na wysoką jakość usług świadczonych przez pośredników z biura WGN w Lublinie.

Pomoc przy załatwianiu formalności związanych z kupnem/sprzedażą/wynajmem nieruchomości

Każdy, kto choć raz kupował, sprzedawał lub wynajmował nieruchomość, dobrze wie, z jak dużą ilością formalności wiąże się ten proces. Przeciętny Kowalki może łatwo pogubić się w stosie umów, zaświadczeń i poręczeń. Pośrednicy z biura nieruchomości WGN w Lublinie biorą na siebie lwią część pracy związanej z przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy kupna/najmu/sprzedaży. Weryfikują stan prawny nieruchomości, informują strony o konieczności przygotowania określonych pism oraz pomagają klientom w załatwieniu kredytu hipotecznego, jeśli wyrażą oni zainteresowanie taką opcją. Ponadto biuro WGN w Lublinie współpracuje z radcami prawnymi i notariuszami, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji – od pokazania mieszkania aż po podpisanie aktu notarialnego.

Opracowanie:

WGN Biuro Nieruchomości

Lubin , Odrodzenia 7D

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas