Materiał Partnera Trzy powody dla które przekonają Cię, by zgłosić się do biura nieruchomości BJ jeśli chcesz kupić dom

Trzy powody dla które przekonają Cię, by zgłosić się do biura nieruchomości BJ jeśli chcesz kupić dom

Zakup domu lub mieszkania to zwykle duża inwestycja czasu, pieniędzy oraz nerwów. Teoretycznie nigdy nie mamy pewności, czy na pewno podejmiemy dobrą decyzję, jednak na pewno będzie dużo łatwiej to zrobić, mając wsparcie profesjonalistów u boku, którzy przez taki proces przeszli już dziesiątki razy i wiedzą, na co uważać. Ze specjalistą z firmy BJ nieruchomości opowiemy o kilku powodach, które przemawiają za tym, by dać sobie pomóc.

Skróć czas poszukiwań

Wyobraź sobie, że musisz samodzielnie przeszukać i sprawdzić setki ofert publikowanych na stronach internetowych, czy też grupach na facebooku z ogłoszeniami nieruchomości. Po wybraniu tych, które pasują Ci pod względem wizualnym, zostaje jeszcze trudniejsze zadanie do wykonania, czyli upewnienie się, czy dana oferta na pewno jest korzystna, czy też sprawdzenie stanu samej nieruchomości.

Pomoc wykwalifikowanego doradcy z pewnością może mocno skrócić czas, który trzeba byłoby poświęcić na proces poszukiwań i weryfikacji odpowiednich lokalizacji.

Mając przygotowaną i jasno określoną wizję tego, czego potrzebujesz, możesz liczyć na to, że pracownik biura nieruchomości BJ przedstawi Ci jedynie sprawdzone oferty, dopasowane do twoich wymagań i możliwości.

Ogranicz ryzyko błędnej inwestycji

Fachowiec, który zna się na nieruchomościach, nie tylko wie jak ocenić, czy dana oferta jest odpowiednia dla klienta, ale także ma możliwości i narzędzia do sprawdzenia ewentualnego sprzedawcy. Dzięki temu można uniknąć nie tylko zakupu tak zwanego bubla, który okaże się wyjątkowo nietrafioną inwestycją, ale także oszukania przez kogoś nieuczciwego. Obecnie wiele słyszy się o próbach wyłudzeń i mataczeniu, dlatego myśląc o kupnie domu, który wyniesie nas setki tysięcy złotych, warto zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie tego procesu.

Nie martw się formalnościami

Kupno nieruchomości to nie tylko proces poszukiwań i decyzji, ale także ogrom spraw związanych z formalnościami, których trzeba dopełnić. Sprawy administracyjne nie są ulubioną rzeczą większości osób, dlatego warto mieć dobre wsparcie w tym zakresie. 

Jak dobrze wiemy załatwienie mniej lub bardziej skomplikowanych spraw w urzędach, nie należy do najprostszych, szczególnie jeśli nie ma się do tego odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Pomoc i doradztwo specjalisty może znacznie usprawnić cały proces dzięki wskazówkom gdzie dokładnie się udać i w jaki sposób rozumieć konkretne przepisy, czy wymogi. Podpowiada pracownik firmy BJ nieruchomości.

Dodatkowo dobry agent nieruchomości może być wsparciem w negocjacjach warunków, czy też korzystniejszej ceny. Warta docenienia będzie także pomoc w stworzeniu samej umowy, tak by miała odpowiednią formę i zawierała w sobie wszystkie niezbędne dla zabezpieczenia obu stron informacje.

Opracowanie:

Bj Nieruchomości Barbara Jachta

Mikołów , Skośna 17

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas