Materiał Partnera Obiekty magazynowe i przemysłowe oferowane przez firmę Chemeks Sp. z o.o.

Obiekty magazynowe i przemysłowe oferowane przez firmę Chemeks Sp. z o.o.

Oferta wynajmu hali magazynowej to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie planują budowy własnego magazynu. To także duża oszczędność czasu, jeżeli chcemy ruszyć z biznesem w jak najszybszym czasie. Dla firm prowadzących działalność produkcyjną dodatkowym atutem są dostosowane do tego typu działalności pomieszczenia w pobliżu magazynu. Taką ofertę posiada firma Chemeks oferująca powierzchnie firmowe na wynajem.

Dlaczego wynajem powierzchni magazynowych i produkcyjnych się opłaca?

Rozszerzenie oraz samo założenie określonej działalności produkcyjnej lub logistycznej bardzo często wiąże się z ogromnymi kosztami. Jednocześnie przedsiębiorca chce uruchomić produkcję lub magazyn w jak najkrótszym czasie. Wynajem odpowiedniego lokalu sprawia, że cały proces staje się o wiele prostszy i tańszy. Budowa własnego magazynu i hali produkcyjnej wiąże się bowiem z długim oczekiwaniem na efekty prac, a przede wszystkim z ogromnym kosztem samego przedsięwzięcia, co przy niestabilnej sytuacji na rynku finansowym i budowlanym oraz stale wzrastających kosztach materiałów, może się zupełnie nie kalkulować.

Wynajem magazynu, powierzchni biurowej i hali przemysłowej wiąże się z o wiele niższym nakładem finansowym. To rozwiązanie, dzięki któremu biznes możemy uruchomić praktycznie od ręki. Dodatkowym atutem w takim wypadku stają się budynki socjalne czy użytkowe położone w bliskim sąsiedztwie. Tak kompleksową ofertę posiada firma Chemeks z Poraja w woj. śląskim. Teren dawnych zakładów produkcyjnych tkanin i tekstyliów to doskonała nieruchomość z dostępem do wszelkich niezbędnych mediów. Z tego względu nadaje się idealnie do tego, aby uruchomić na jej terenie własną działalność.

Wynajem nieruchomości od firmy Chemeks

Obszerne hale magazynowe mogą być wynajęte na przykład przez firmy logistyczne czy przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowej powierzchni magazynowej. Ich ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja pozwalająca na sprawną logistykę i transport towarów. Firma Chemeks Sp. z o.o. oferuje:

  • hale produkcyjne,
  • magazyny,
  • powierzchnie biurowe,
  • budynki socjalne,
  • budynki użytkowe.

Nieruchomości znajdują się na terenie przemysłowym i posiadają dostęp do wszystkich koniecznych mediów, a także własną przyzakładową oczyszczalnię ścieków. Do budynków doprowadzona jest instalacja gazowa i wszystkie niezbędne instalacje sanitarne. Przedsiębiorcy, którzy podejmą współpracę z firmą Chemeks Sp. z o.o. mogą liczyć na wynajem lokalu w bardzo dobrym stanie technicznym, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie. 

Opracowanie:

Chemeks Sp. z o.o.

Poraj , Armii Krajowej 43

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas